jelena leučanka

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jelena leučanka“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jelena leučanka“.

Suimta garsi Baltarusijos krepšininkė papasakojo apie baisias sąlygas kalėjime

Suimta garsi Baltarusijos krepšininkė Jelena Leučanka po 15 parų praleistų už grotų pagaliau buvo išleista į laisvę. Išėjusi iš Okrestinos sulaikymo centro ji papasakojo apie baisias gyvenimo sąlygas. Buvusi moterų NBA žaidėja ir viena geriausių šalies krepšininkų buvo sulaikyta rugsėjo pabaigoje ir nubausta 15 parų areštu dėl dalyvavimo protesto mitinguose prieš Aliaksandrą Lukašenką. „Noriu atvirai papasakoti apie sąlygas, su kuriomis susidūriau, kai buvau kalinama.
2020-10-17

Baltarusijoje suimta garsi šalies krepšininkė

Minske sulaikyta viena žymiausių Baltarusijos krepšininkių Jelena Leučanka. Pranešama, kad šiandien 37 metų krepšininkė dalyvaus viešame teismo posėdyje. Žiniasklaida skelbia, kad ji teisiama dėl nepaklusimo policijos pareigūnams bei už dalyvavimą nesankcionuotuose mitinguose. Moteris buvo sulaikyta oro uoste. Baltarusijoje mitingai prasidėjo po šalies prezidentų rinkimų. Žmonės kaltino valdžią suklastojus rinkimus, kilo neramumai, prasidėjo suėmimai.
2020-09-30

Vilniaus TEO trečiąkart pralaimėjo moterų Eurolygoje

Trečiąjį pralaimėjimą ketvirtosiose FIBA moterų Eurolygos krepšinio turnyro D grupės rungtynėse patyrė Lietuvos čempionė Vilniaus TEO komanda, trečiadienį svečiuose 70:75 (14:19, 20:21, 17:21, 19:14) nusileidusi ketvirtąją pergalę iškovojusiai grupės lyderiai Valensijos "Ros Casares" (Ispanija) ekipai.
2007-11-29
Į viršų