Su Chabibu kalbėjęs UFC prezidentas: McGregorui liko du keliai

Ankstyvą sekmadienio rytą kovinio sporto pasaulį drebino „UFC 257“ turnyras, kuriame Conoras McGregoras pirmą kartą karjeroje buvo nokautuotas, o Michaelas Chandleris įspūdingai debiutavo stipriausioje pasaulio MMA organizacijoje.

Neoficialiais duomenimis šis turnyras bus antras arba trečias per UFC istoriją pagal pardavimus „pay-per-view“ platformoje.

„Kai kalbėjau su Chabibu, jis sakė, kad Poirier reikia pirmajame raunde įvelti McGregorą į graplingą ir taip jį nuvarginti. Jis sakė, kad jei Poirier atlaikys pusantro raundo, tada kovos svarstyklės turėtų pakrypti į jo pusę. O dėl Chandlerio... Įprastai kovotojai, atėję į UFC, savo pirmose kovose turi problemų. Jis neturėjo. Tai buvo neįtikėtinas pasirodymas“, - sakė UFC prezidentas Dana White‘as.

Spaudos konferencijoje D.White‘as pakeitė toną dėl galimo Chabibo Nurmagomedovo sugrįžimo: „Kalbėjau su juo. Jis man pasakė, kad turiu būti sąžiningas su savimi ir kad jis yra galva aukščiau už visus tos svorio kategorijos kovotojus. O visa kita jums jau sakiau anksčiau. Jis nežada „marinuoti“ svorio kategorijos, o iš jo pasisakymų susidariau įspūdį, kad sugrįžimo tikimybė menka.“

D.White‘o teigimu, jis nėra nustatęs jokio galutinio termino, iki kada Ch.Nurmagomedovas turės atlaisvinti diržą.

UFC prezidentas pridėjo, kad D.Poirier ir M.Chandleris tapo realiausiais kandidatais kovoti dėl titulo.

„Chabibas nekenčia Conoro, todėl norėjo jo pralaimėjimo, tačiau bent nedidelė jo dalis turėjo pamąstyti apie tai, kad antroji jų kova būtų viena didžiausių, o gal ir didžiausia istorijoje. Conoras į šitą pralaimėjimą gali reaguoti dviem būdais. Jis arba bus dar „alkanesnis“, arba pasakys, kad baigia karjerą. Pinigų jis jau turi. Čia kaip „Rokis 3“. Kai nulipi nuo 100 m ilgio jachtos ir gyveni taip prabangiai, sunku išlaikyti tą patį „laukinį“ nusiteikimą narve, kaip anksčiau. Anksčiau, kai jis buvo jaunas kovotojas, jis troško uždirbti pinigų, norėjo prabangių kostiumų, namų ir t.t. Dabar jis turi viską, ko troško, todėl nežinau dėl jo ateities. Kaip jau sakiau, jam yra du keliai“, - sakė D.White‘as.

UFC prezidentas taip pat pridėjo, kad yra sunerimęs dėl situacijos JAV, nes naujoji valdžia žada sugriežtinti kelionių tarp valstijų sąlygas ir prailginti privalomą izoliacijos laikotarpį, todėl UFC gali būti sudėtinga rengti turnyrus JAV.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų