Stephenas Curry surinko trigubą dublį, o San Francisko „Golden State Warriors“ (1/0) naują NBA sezoną pradėjo parblokšdami Los Andželo „Lakers“ (0/1) jų pačių arenoje  121:114 (32:34, 21:25, 30:26, 38:29).

Prieš lemiamą kėlinį „Lakers“ turėjo dviejų taškų pranašumą, bet „Warriors“ varžovus palaužė dėka dviejų sėkmingų atkarpų.

Kėlinio pradžioje jie spurtavo 9:0 ir įgijo aštuonių taškų pranašumą - šį spurtą „Lakers“ sugebėjo neutralizuoti ir priartėti per dviejų taškų atstumą, bet antrasis „Warriors“ šuolis buvo dar galingesnis.

Beveik trijų minučių atkarpą jie laimėjo 12:2 ir likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes pabėgo 115:103 ir „Lakers“ nebeatsitiesė.

Ne vieno ryškumo žvaigžde vasarą pasipildžiusi „Lakers“ toliau lieka be pergalių – ikisezoninėse rungtynėse jie pralaimėjo visus šešis kartus, o dabar nesėkme pradėjo ir oficialų sezoną.

Nugalėtojams S. Curry pelnė 21 tašką (3/13 dvit., 2/8 trit., 9/9 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Kitoje barikadų pusėje spindėjo LeBronas Jamesas ir Anthony Davisas. Pirmasis pelnė 34, antras – 33 taškus. Abu puolėjai dar pridėjo po 11 atkovotų kamuolių. Jie buvo vieninteliai komandoje, surinkę dviženklį taškų skaičių.

Russello Westbrooko sąskaitoje – vos 8 taškai (4/9 dvit., 0/4 trit.).

„Warriors“: Stephenas Curry 21 (10 atk. kam., 10 rez. perd.), Jordanas Poole’as 20, Nemanja Bjelica ir Damionas Lee po 15, Andrew Wigginsas ir Andre Iguodala po 12.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 34 (11 atk. kam.), Anthony Davisas 33 (11 atk. kam.), Carmelo Anthony 9.