naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Parodų rūmuose „Litexpo“ Vilniuje apdovanoti geriausi 2021 m. Lietuvos sportininkai, komandos ir treneriai. Po metų pertraukos vyksiančiuose prestižiniuose Lietuvos sporto apdovanojimuose pagerbti olimpinio ir paralimpinio sporto atletai.

Parodų rūmuose „Litexpo“ Vilniuje apdovanoti geriausi 2021 m. Lietuvos sportininkai, komandos ir treneriai. Po metų pertraukos vyksiančiuose prestižiniuose Lietuvos sporto apdovanojimuose pagerbti olimpinio ir paralimpinio sporto atletai.

REKLAMA

Lietuvos sporto apdovanojimų olimpinio sporto laureatus rinko Lietuvos sporto apdovanojimų taryba, sudaryta iš Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, LTOK, Lietuvos paralimpinio komiteto (LPAK), Lietuvos sporto žurnalistų federacijos, Lietuvos savivaldybių sporto padalinių vadovų asociacijos, Nacionalinės sportininkų asociacijos atstovų. Balsuoti buvo kviečiami ir sporto gerbėjai.

„Pastarieji metai sportininkams nebuvo lengvi – pandemija apsunkino pasiruošimą olimpinėms ir paralimpinėms žaidynėms, Tokijuje teko rūpintis ne tik treniruotėmis ir startu, bet ir saugumu, buvo daug nežinomybės dėl ateities. Šiais apdovanojimais norime sportininkams padėkoti ne tik už iškovotas pergales, bet ir sunkų darbą, išlietą prakaitą, aukojamą sveikatą tam, kad Lietuvos vardas garsiai skambėtų visame pasaulyje.

REKLAMA

Su Lietuvos paralimpiniu komitetu glaudžiai bendradarbiaujame, todėl džiaugiuosi, kad šiemet galėsime kartu pagerbti ir apdovanoti geriausius šalies atletus“, – sakė olimpinė čempionė, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

REKLAMA

Jau šiandien, ketvirtadienį, žiūrovai kviečiami dar kartą prisiminti ne tik svarbiausias šių metų sporto akimirkas, bet ir pagerbti kiekvieną mūsų šaliai nusipelniusį ir ją garsinantį sportininką Lietuvos sporto apdovanojimų transliacijos metu.

„TV3 žiniasklaidos grupė jau ne vienerius metus yra ne tik įvairių sporto įvykių transliuotojas, bet ir tokių renginių partneris. Džiaugiamės galėdami būti dar vieno Lietuvai svarbaus sporto įvykio dalimi ir kartu su mūsų sportininkais džiaugtis svarbiausiomis jų gyvenimo pergalėmis. Nuo sporto neatsiejama TV3 žiniasklaidos grupė buvo svarbiausio 2021-ųjų sporto įvykio transliuotojas ir palaikė mūsų atletus tada, kai vasarą kovojome dėl medalių Tokijo vasaros olimpinėse žaidynėse, o jau visai netrukus, kitų metų vasarį, visus pakviesime stebėti ir Pekino žiemos olimpinių žaidynių.

REKLAMA

Dėl mūsų atletų pasirodymų laukiame svarbiausių sporto renginių, kad ir kokia sporto rūšis tai bebūtų, o atėjus progai pasidžiaugti jų pasiekimais, darykime tai visi kartu. Šis vakaras skirtas būtent tam“, – sako TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

Tradicija tapęs Lietuvos sporto apdovanojimų renginys organizuojamas nuo 1994-ųjų. Šiemet olimpinio ir paralimpinio sporto atletai apdovanojami keliose nominacijose: „Metų sportininkas“, „Metų sportininkė“, „Metų komanda“, „Metų treneris(-ė)“, „Metų proveržis“. Taip pat ceremonijos metu įteikiamas apdovanojimas „Už gyvenimo nuopelnus“ itin sporto pasauliui nusipelniusiam žmogui.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų