Atėnų „Panathinaikos“ Graikijos krepšinio lygoje žengia be pralaimėjimų. Pirmadienį šalies čempionai iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės – namie 96:64 (29:22, 25:10, 11:20, 31:12) sutriuškino Patrai „Promitheas“. Prie laimėjimo prisidėjo ir lietuvis Lukas Lekavičius.

Šeimininkai rungtynes pradėjo spurtu 11:0 (4 minutė), o po dviejų kėlinių pirmavo 54:32.

Starto penkete rungtynes pradėjęs L. Lekavičius per pirmąją mačo dalį pelnė septynis taškus, realizavęs visus tris metimus.

Įžaidėjas trečiajame kėlinyje prametė po dvitaškį ir tritaškį, o „Promitheas“ priartėjo – 52:61 (29 min.).

„Panathinaikos“ paskutinį ketvirtį laimėjo 31:12.

Atėnų komanda iš žaidimo atakavo 56 procentų taiklumu (38/67), Patrai – 35 (23/64). „Panathinaikos“ atliko 25 rezultatyvius perdavimus, „Promitheas“ – 13. Svečiai gerokai dažniau klydo – 21:9. „Panathinaikos“ perėmė 15 kamuolių, „Promitheas“ – šešis.

L. Lekavičius žaidė 17 minučių, per kurias pelnė septynis taškus. Lietuvis atliko keturis rezultatyvius perdavimus ir perėmė tiek pat kamuolių.

„Panathinaikos“: Jamesas Gistas 19 (7/8 metimų, 6 atkovoti kamuoliai, 6 išprovokuotos pražangos), Nickas Calathes 14 (6/13 met., 10 rezultatyvių perdavimų, 5 atk. kam.), K. C. Riversas 14 (6/7 met.).

„Promitheas“: Milanas Miloševičius 19 (8/12 dvitaškių, 7 atk. kam.), Mouhammadas Faye 11 (6 atk. kam., 5 išpr. praž.), Langstonas Hallas 10.

„Panathinaikos“ laimėjo visas ketverias rungtynes, „Promitheas“ patyrė pirmąją nesėkmę.