promitheas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „promitheas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „promitheas“.

Žibėnas pripažino: „Psichologiškai nesame pasirengę laimėti išvykose“

Vilniaus „Rytas“ pralaimėjo antrąjį FIBA Čempionų lygos mačą, išvykoje 76:78 nusileidęs Patrų „Promitheas“. Po rungtynių vilniečių strategas Giedrius Žibėnas dėmesį atkreipti norėjo ne į lemiamus epizodus, o priekaištų savo auklėtiniams neturėjo. „Neturiu skundų dėl žaidėjų pasirodymo, rodėme pastangas ir energiją, bet tokiame lygyje to neužtenka. Psichologiškai nesame pasirengę laimėti išvykose. Esame jauna komanda ir dar augame.
2023-11-01

Kulbokos gero pasirodymo komandos pergalei Graikijoje neužteko

Graikijos krepšinio lygoje pralaimėjimą patyrė Arnoldo Kulbokos atstovaujama Patrų „Promitheas“ (3/5), kuri svečiuose 68:88 (13:19, 19:23, 16:16, 20:30) nusileido Atėnų „Peristeri“ (7/2) klubui. Lietuvis per 35 minutes įmetė 13 taškų (0/2 dvit., 4/9 trit., 1/1 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, keturis kartus prasižengė, išprovoakvo pats dvi pražangas ir padarė tris klaidas.
2022-12-26

Aiškėja, kurios komandos pretenduoja į ilgalaikes vietas Europos taurėje

Europos taurės turnyre kitą sezoną varžysis 20 klubų, iš kurių 16 gaus trejų metų licencijas. Prancūzijos ir Malagos žiniasklaida skelbia 12 komandų pavadinimus, kurios turėtų gauti licencijas.
2021-04-27

Mačiulis tapo Graikijos taurės čempionu

Sunkią pergalę Graikijos taurės finale pasiekė Atėnų AEK ekipa, 61:57 (12:13, 17:13, 14:12, 18:19) palaužusi Patrų „Promitheas“ klubą. Finalo mače solidus buvo ir Jonas Mačiulis, per 28 minutes pelnęs 9 taškus (3/4 dvitaškių, 1/3 tritaškių), atkovojęs 6 kamuolius, 3 prasižengęs ir surinkęs 9 naudingumo balus. Rezultatyvesni už jį čempionų gretose buvo tik 16 taškų surinkęs Kendrickas Ray‘us ir 11 pridėjęs Nikos Zisis.
2020-02-16

Lyderis Mačiulis nukalė įspūdingą pergalę Graikijoje

Rezultatyviausiu rungtyniu žaidėju tapęs Jonas Mačiulis vedė Atėnų AEK komandą į 12-ąją pergalę Graikijos čempionate. Namuose rungtyniavę AEK krepšininkai 83:62 (21:18, 21:10, 19:25, 22:9) nušlavė turnyrinės lentelės kaimynus, Patrų „Promitheas“ klubą J. Mačiulis per 28 minutes pelnė 18 taškų (3/7 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 3/4 baudų metimų), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.
2019-03-02

Atkrintamųjų link: „Neptūnas” išvykoje patiesė tiesioginį konkurentą

Klaipėdos „Neptūnas“ (7-6) iškovojo svarbią pergalę FIBA Čempionų lygos rungtynėse Graikijoje bei išsaugojo šansus prasibrauti į atkrintamąsias varžybas. Nuo pirmųjų minučių priekyje buvę Kazio Maksvyčio auklėtiniai 82:69 (26:15, 22:24, 12:11, 22:19) pranoko Patrų „Promitheas“ (8-5) ekipą.
2019-01-30

Galingai pirmąją rungtynių dalį žaidęs Lukas Lekavičius – Graikijos lygos finale

Naudingai rungtyniaujantis Lukas Lekavičius žengė į Graikijos krepšinio lygos finalą. Atėnų „Panathinaikos“ pusfinalio seriją prieš Salonikų PAOK laimėjo 3:0. „Panathinaikos“ trečiosiose rungtynėse svečiuose šventė pergalę 88:72 (14:22, 23:21, 22:10, 29:19). L. Lekavičius pirmojoje mačo dalyje, kartu su ryškiausia „Panathinaikos“ žvaigžde Nicku Calathes, tempė komandą į priekį. Lietuvis, pakeitęs N. Calathes, 11 minučių žaidė be keitimo ir surinko 12 taškų.
2018-05-29

Starto penkete rungtynes pradėjęs Lukas Lekavičius padėjo iškovoti pergalę

Atėnų „Panathinaikos“ Graikijos krepšinio lygoje žengia be pralaimėjimų. Pirmadienį šalies čempionai iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės – namie 96:64 (29:22, 25:10, 11:20, 31:12) sutriuškino Patrai „Promitheas“. Prie laimėjimo prisidėjo ir lietuvis Lukas Lekavičius. Šeimininkai rungtynes pradėjo spurtu 11:0 (4 minutė), o po dviejų kėlinių pirmavo 54:32. Starto penkete rungtynes pradėjęs L. Lekavičius per pirmąją mačo dalį pelnė septynis taškus, realizavęs visus tris metimus.