Ir toliau be pergalių žygiuojančios Sakramento „Kings“ gretose kovoje su NBA čempionais Domantas Sabonis buvo naudingas.

Šį kartą Sakramento krepšininkams teko pripažinti „Golden State Warriors“ pranašumą. Išvykoje D. Sabonio ekipa 130:124 (39:36; 5-:35; 24:23; 17:31) nusileido šeimininkams.

Aikštėje 22 minutes praleidęs lietuvis įmetė 19 taškų (6/9 dvit., 0/1 trit., 7/8 baud.), atkovojo 14 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Ketvirtąjį kėlinį D. Sabonis praleido ant suolelio.

„Warriors“: Stephenas Curry 33 (4/10 dvit., 7/12 trit., 5 atk. kam., 25 naud.), Andrew Wigginsas (8/13 dvit., 2/6 trit., 5 atk. kam., 3 per. kam., 2 blok.) ir Jordanas Poole'as (4/9 dvit., 3/5 trit., 7/9 baud., 4 rez. perd.) po 24, Jamesas Wisemanas 14 (5/7 dvit., 6 atk. kam.), Klay Thompsonas 8 (2/7 trit.), Draymondas Greenas 7 (4 rez. perd.).

Prieš prasidedant lemiamam kėliniu šeimininkai pirmavo (113:94), tačiau Sakramento krepšininkai spurtavo ir prasidėjus paskutinei rungtynių minutei komandas skyrė vos 4 taškai.

Visgi dar labiau priartėti D. Sabonio ekipai nepavyko ir NBA čempionai įsirašė antrąją pergalę šiame sezone.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 26 (10/14 dvit., 1/6 trit., 5 atk. kam., 10 rez. perd., 26 naud.), Domantas Sabonis 19 (6/9 dvit., 7/8 baud., 14 atk. kam., 4 rez. perd., 30 naud.), Malikas Monkas (4/10 trit., 7 atk. kam., 8 rez. perd., 3 per. kam.) ir Keeganas Murray (4/10 trit.) po 16, Richaunas Holmesas 15 (6/8 dvit., 5 atk. kam.), Kevinas Huerteris 9 (1/8 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Terence'as Davisas ir Davionas Mitchellas po 7.