Be problemų: 17-mečio Krivo vedamas „Žalgiris“ neturėjo problemų su „Nevėžiu“

Mačo momentai, Maksvyčio komentaras

Sekmadienio vakarą „Betsafe-LKL“ čempionate šeštą pergalę iš tiek pat galimų iškovojo Kauno „Žalgirio“ (6/0) komanda.

„Žalgiris“ namuose be didesnio vargo 93:75 (28:22, 20:15, 26:21, 19:17) įveikė Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (2/4) ekipą.

„Žalgiris“ laimėjo visus keturis kėlinius ir iškovojęs šeštą pergalę iš eilės tampa vienvaldžiu čempionato lyderiu.

18 taškų skirtumu varžovus iš Kėdainių žalgiriečiai įveikė net ir žaisdami be dviejų poilsio gavusių krepšininkų: Keenano Evanso ir Arno Butkevičiaus.

„Žalgirio“ arenoje didelės intrigos dėl rungtynių nugalėtojo neliko jau po pirmų dviejų kėlinių, kai Kazio Maksvyčio auklėtiniai nutolo dviženkliu skirtumu (48:37).

Treneris K. Maksvytis šiose rungtynėse suteikė nemažai laiko pasireikšti klubo jaunimui. Motiejus Krivas žaidė beveik 16 minučių, pelnė 15 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir su 20 naudingumo balų buvo antras pagal naudingumą komandoje, nusileidęs tik Tyleriui Cavanaugh.

Liutauras Lelevičius rungtyniavo kiek daugiau nei 10 minučių ir per jas pelnė 4 taškus.

„Žalgiris“: Tyleris Cavanaugh 17 (5 atk. kam.), Motiejus Krivas 15 (5 atk. kam., 22 naud. bal.), Ignas Brazdeikis 13, Tomas Dimša 11, Karolis Lukošiūnas ir Rolands Šmits po 8.

„Nevėžis-Optibet“: Bradley Davisonas 18 (4 atk. kam.), Marius Valinskas 15, Danielius Lavrinovičius 11, Daryl Doualla 9.