Solidžiai rungtyniavęs Valančiūnas buvo vienas klubo pergalės kalvių

Jonas Valančiūnas rungtyniavo solidžiai, o jo atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (12-2) namuose 122:113 (30:31, 27:25, 29:29, 36:28) palaužė Oklahomos „Thunder“ (11-17) klubą.

Lietuvis ant parketo praleido 26 minutes ir surinko 22 taškus (9/12 dvit., 4/6 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, keturis kartus prasižengė, blokavo metimą ir 2 sykius suklydo.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Memfio komanda atsiliko tašku, bet tada penkis taškus pelnęs JV inicijavo atkarpą 9:0 ir „Grizzlies“ atgal nebesižvalgė.

Šeimininkai vienu metu pirmavo 15 taškų. Lietuvis per paskutinį kėlinį iš viso surinko devynis taškus.

Nugalėtojams kartu su lietuviu rezultatyviausias buvo ir Graysonas Allenas, kuris pelnė 22 taškus. Kyle‘as Andersonas pridėjo 20.

Klubo jaunasis lyderis Ja Morantas pelnė 15 taškų, atliko 12 rezultatyvių perdavimų ir perėmė net 11 kamuolių.

Pralaimėjusiems Shai Gilgeous-Alexanderis surinko 22 taškus, Mike‘as Muscala pridėjo 21.

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas ir Graysonas Allenas po 22, Kyle‘as Andersonas 20, Dillonas Brooksas 17, Ja Morantas 15, Brandonas Clarke‘as 12.

„Thunder“: Shai Gilgeous-Alexanderis 22, Mike‘as Muscala 21, Darius Bazley 18, Theo Maledonas 14.