Jonas Valančiūnas ir Memfio „Grizzlies“ patyrė vieną skaudžiausių sezono nesėkmių NBA pirmenybėse.

„Grizzlies“ (11-12) namie 113:144 (32:29, 26:34, 23:38, 32:43) nusileido Naujojo Orleano „Pelicans“ (12-15).

J. Valančiūnas rungtyniavo 28 minutes, per kurias pelnė 10 taškų (5/10 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir dukart prasižengė.

Lietuviui esant aikštėje „Grizzlies“ pelnė tik 4 taškais mažiaus nei varžovai – tai vienas geriausių rodiklių komandoje.

Memfio ekipa sulūžo trečiame kėlinyje, prieš kurį turėjo tik 5 taškų deficitą – vis tik ketvirtis buvo pralaimėtas 23:38 ir atsilikimas šoktelėjo iki 23 taškų.

„Pelicans“ į priekį tempė įspūdingai žaidęs Zionas Williamsonas – amerikietis vos per 28 minutes pelnė 31 tašką (12/15 dvit., 1/1 trit., 4/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Grizzlies“: J. Morantas 28 (8 rez. perd., 7 atk. kam.), K. Andersonas 19, D. Brooksas 18, J. Valančiūnas 10.

„Pelicans“: Z. Williamsonas 31, J. Hartas 27, B. Ingramas 22, W. Hernangomezas 14, L. Ballas 13.