Sudėtinga pergale Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito diviziono kovas pradėjo praėjusio sezono bronzos medalių laimėtojai Šiaulių „Šiaulių“ krepšininkai, kurie namuose 79:74 (19:17, 18:16, 15:20, 27:21) palaužė pirmąją nesėkme turnyre patyrusį Kėdainių „Nevėžio“ klubą.

Ketvirtąjį kėlinį pradėję spurtu 12:3 „Šiaulių“ krepšininkai po Ricky Harriso tikslių metimų serijos įgijo aštuonių taškų persvarą (64:56), o po amerikiečio tolimo metimo įpusėjus ketvirčiui Antano Sireikos auklėtinių pranašumas pirmą kartą tapo dviženklis – 68:58.

Svečių viltis atgaivino tritaškį su pražanga pataikęs Lukas Brazdauskis (68:62) bei netrukus dvitaškį pridėjęs Egidijus Dimša (68:64). Negana to, likus žaisti dvi minutes po Laimono Lukoševičiaus dvitaškio svečių deficitas aptirpo iki trijų taškų – 69:72.

Nors iš toli netrukus pataikė Mindaugas Žukauskas (75:69), po Rolando Alijevo tolimo metimo likus žaisti 21 sekundę aikštės šeimininkų pranašumas teliko minimalus – 75:74. Varžovų pražanga sustabdytas R.Harrisas tiksliai realizavo abi baudas (77:74), o svečiai per likusį laiką rezultatyvios atakos surengti nebesugebėjo.

Šiose rungtynėse nežibėjo ir „Šiaulių“ klubo peržiūroje esantis Jaycenas Herringas, kuris per 26 minutes surinko 4 (dvitaškiai 2/6, tritaškiai 0/1) taškus, atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir prarado po kamuolį bei 3 sykius prasižengė.

„Šiauliai“: R. Harrisas 17 (dvitaškiai 4/14, baudos 6/12), V. Šarakauskas (9 atk. kam.) ir E. Stanionis (6 atk. kam.) – po 14, M. Žukauskas 13 (dvitaškiai 2/2, tritaškiai 3/3), D. Gvezdauskas 9.

„Nevėžis“: E. Dimša 18 (6 atk. kam.), R. Alijevas (8 atk. kam.), L. Lukoševičius (dvitaškiai 2/3, tritaškiai 1/1, baudos 6/6) ir L. Brazdauskis – po 13, P. Beliavičius 10.