Italijos „Serie A“ lygos rungtynės tarp „Torino“ ir Turino „Juventus“ komandų baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0.

Pirmajame kėlinyje abejos komandos susikūrė keletą pavojingų progų, tačiau nei vienai pasižymėti nepavyko.

„Torino“ futbolininkai antrajame kėlinyje žaidė aktyviau puolime. Duvanas Zapata pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo pražangą ir įvarčio neįskaitė. Tuo tarpu Antonio Sanabria smūgiuotą kamuolį atrėmė Wojciechas Szczesny.

Tuo tarpu neseniai traumą patyręs Gvidas Gineitis šiame susitikime į „Torino“ komandos sudėtį įtrauktas nebuvo.

„Juventus“ po 32 sužaistų rungtynių turi surinkęs 63 taškus ir rikiuojasi trečioje „Serie A“ lygos turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Torino“ su 45 taškais žengia devintas.