0

Sekmadienį žaidžiamos VIII Italijos „Serie A“ turo rungtynės.

Milano „Inter“ savo aikštėje be didesnio vargo 2:0 įveikė svečius iš Sicilijos - „Catania“. Praėjus beveik pusvalandžiui nuo startinio teisėjo švilpuko aikštės šeimininkus į priekį išvedė puolėjas Antonio Cassano, o likus penkios minutėms iki mačo pabaigos persvarą padvigubino Rodrigo Palacio.

Pažymėtina, kad šiose rungtynėse vienu metu aikštėje buvo net 15 Argentinos pilietybę turinčių žaidėjų.

Po šios pergalės Milano klubas taškais susilygino su trečioje „Serie A“ turnyrinės lentelėje vietoje žengiančiu Romos „Lazio“, tačiau dėl prastesnio įvarčių santykio lieka ketvirtoje vietoje.

Florencijos „Fiorentina“ išvyka į Veroną baigėsi lygiosiomis 1:1 su vietos „Chievo“ vienuolike. Aikštės šeimininkai 17 mačo minutę po tikslaus puolėjo Cyrilo Thereau smūgio įsiveržė į priekį, tačiau jau po minutės „purpurpinių“ gynėjas Gonzalo Rodriguezas atstatė mačo balansą.

Su 12 taškų „Fiorentina“ pakilo į penktą nacionalinių pirmenybių vietą.

Šį vakarą 21:45 val. Lietuvos laiku bus žaidžiamos paskutinės šio „Serie A“ turo rungtynės tarp „Genoa“ ir „Roma“ vienuolikių.

VIII „Serie A“ turo statistika:

Milano „Inter“ 2 - 0 „Catania“

28' [1 - 0] A. Cassano

85' [2 - 0] R. Palacio

Veronos „Chievo“ 1 - 1 Florencijos „Fiorentina“

17' [1 - 0] C. Théréau

18' [1 - 1] G. Rodriguez

„Udinese“ 1 - 0 „Pescara“

53' [1 - 0] R.d.M. Maicosuel

30' iš aišktės pašalintas L.Danilo („Udinese“)

„Parma“ 2 - 1 Genujos „Sampdoria“

36' [1 - 0] Amauri (11 m. baudinys)

53' [2 - 0] Amauri

81' [2 - 1] A. Mirante E.C. Martins (11 m. baudinys)

34' iš aikštės pašalintas S.Romero („Sampdoria“)

„Palermo“ 0 - 0 „Torino“

Bergamo „Atalanta“ 2 - 1 „Siena“

60' [0 - 1] F.D.S. Reginaldo

62' [1 - 1] L. Cigarini

83' [2 - 1] G. Bonaventura

64' iš aikštės pašalintas C. Carmona („Atalanta“)

„Cagliari“ 1 - 0 „Bolgona“

61' [1 - 0] R. Nainggolan