REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Netrukus įvyks tai, ko daugelis Lietuvos, Latvijos ir Estijos automobilių sporto mylėtojų laukė jau keletą mėnesių. Kovo 28 d. startuos 2021 m. „Formulės-1“ sezonas. Šiuo metu F1 kalendoriuje yra numatytos 23 kvapą gniaužiančios lenktynės, o sezoną pradės įspūdingas  ir nenuspėjamas Bahreino „Grand Prix“.

Netrukus įvyks tai, ko daugelis Lietuvos, Latvijos ir Estijos automobilių sporto mylėtojų laukė jau keletą mėnesių. Kovo 28 d. startuos 2021 m. „Formulės-1“ sezonas. Šiuo metu F1 kalendoriuje yra numatytos 23 kvapą gniaužiančios lenktynės, o sezoną pradės įspūdingas  ir nenuspėjamas Bahreino „Grand Prix“.

REKLAMA

Ar „Mercedes“ ekipa sugebės išlaikyti aukščiausią formą? Ar pagaliau jiems bus mestas rimtas iššūkis dėl pasaulio čempionų titulo, kurį jie taip įnirtingai gynė pastaruosius septynerius metus? Tikimės, kad pirmuosius atsakymus gausime jau kovo 28 d. – sekmadienį - kuomet įvyks pirmosios Bahreino „Grand Prix“ lenktynės. Taip prasidės naujas „Formulės 1“ sezonas, kuriame išvysime geriausius pasaulio pilotus besivaržančius aukščiausios klasės automobilių sporto varžybose.

Visos komandos ką tik atliko bandomuosiuos testus Bahreine, kur „Red Bull“ pasirodė itin įspūdingai. Su Sergio Perezu ir Maxu Verstappenu priešaky, jie atrodo kaip komanda, kuri šiais metais gali kovoti dėl čempionų titulo ir rimtai išgąsdinti „Mercedes“ ekipą. Kitas įdomus klausimas – kaip atrodys „Aston Martin“, kuri tapo viena iš „Formulės 1“ lyderių.  Perėmusi „Racing Point“ komandos valdymą ir savo gretose turinti net keturis kartus pasaulio čempioną Sebastianą Vettelį, „Aston Martin“ sau kelia maksimalius tikslus.

REKLAMA
REKLAMA

Pastaraisiais metais „Ferrari“ turėjo daug problemų ir bus įdomu sužinoti, ar šiais metais jie sugebės jas išspręsti. „McLaren“ ekipoje, ankstesni „Renault“ varikliai buvo pakeisti „Mercedes“ įranga. Vargu ar tai bus reikšmingas trikdis, ypač turint omenyje, kad Danielis Ricciardo yra kylanti šios komandos žvaigždė.

REKLAMA

Bus įdomu stebėti, ar šiai ekipai pavyks žengti tolimesnius žingsnius link turnyrinės lentelės viršaus. Viena didžiausių „Formulės-1“ žvaigždžių - Fernando Alonso - grįžo į sportą ir į „Renault“ komandą, kuri pakeitė pavadinimą į „Alpine“. Su šia ekipa ispanas laimėjo du pasaulio čempiono titulus 2005 ir 2006 metais, o  dabar sieks sugrįžti į šlovę.  

„Formulė 1” - automobilių sporto žvaigždė ir kertinis akmuo „Viaplay“ sporto pasiūloje. Šį sezoną laukia 23 lenktynės, kurias tiesiogiai galės stebėti Lietuvos, Latvijos ir Estijos sirgaliai. Jiems žadama daugiau veiksmo, daugiau greičio ir daugiau azarto nei bet kada anksčiau. Naujasis F-1 sezonas žada būti itin įdomus, kadangi vis daugiau komandų ryžtasi mesti iššūkį „Mercedes“ ekipai kovoje dėl aukščiausių vietų.

REKLAMA
REKLAMA

Taip pat, Fernando Alonso grįžta į lenktynes „Alpine“ komandoje ir Sebastianas Vettelis atstovaus „Aston Martin“. Naujus jų karjeros vingius stebėti bus kaip niekad įdomu, sako „Viaplay“ vyresnysis viceprezidentas, ir Sporto transliacijų vadovas – Kimas Mikkelsonas.

„Formulės 1“ atstovybė jau anksčiau paskelbė, kad imsis visų būtinų saugumo priemonių, susijusių su „Covid-19“, tačiau tikimasi, kad 2021 metų sezono metu bus galima grįžti prie įprastos tvarkos. Taip pat tikimasi, kad „Formulės 1“ metu sirgaliai galės grįžti į tribūnas. O kol kas sporto aistruolius kviečiame visas „Formulė 1“ varžybos tiesiogiai stebėti tik per „Viaplay“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Lenktynių datos:

Kovo 26-28 d. Bahreino GP

Balandžio 16-18 d. ‘Emilia Romagnas’ GP

Balandžio 30 - gegužės 2 d. Portugalijos GP

Gegužės 7-9 d. Ispanijos GP

Gegužės 21-23 d. Monako GP

Birželio 4-6 d. Azerbaidžano GP

Birželio 11-13 d. Kanados GP

Birželio 25-27 d. Prancūzijos GP

Liepos 2-4 d. Austrijos GP

Liepos 16-18 d. JK GP

Liepos 30 - rugpjūčio 1 d. Vengrijos GP

Rugpjūčio 27-29d. Belgijos GP

Rugsėjo 3-5 d. Nyderlandų GP

Rugsėjo 10-12 d.  Italijos GP

Rugsėjo 24-26 d. Rusijos GP

Spalio 1-3 d. Singapūro GP

Spalio 8-10 d. Japonijos GP

Spalio 22-24 d. JAV GP

Spalio 29-31 d. Meksikos GP

Lapkričio 5-7 d. Brazilijos GP

Lapkričio 19-21 d. Australijos GP

Gruodžio 3–5 d. Saudo Arabijos GP

Gruodžio 10-12 d. Abu Dabio GP

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų