aston martin

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aston martin“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aston martin“.

Fernando Alonso į „Mercedes“ nesikels: veteranas pasirašė naują sutartį su „Aston Martin“

42-ejų veteranas Fernando Alonso padėjo tašką gandams apie persikėlimą į „Mercedes“ komandą ir pratęsė sutartį su „Aston Martin“. Pranešama, kad sutartis yra ilgalaikė ir turėtų galioti iki 2026 m. sezono pabaigos. Tai reiškia, jog F.Alonso „Aston Martin“ bolidą vairuos ir įsigaliojus dideliems techninio reglamento pokyčiams, kuomet jėgų balansas rikiuotėje turėtų pasikeisti. „Nebuvo sunku apsispręsti likti „Aston Martin“ komandoje.
2024-04-12

Vilniuje pristatytas visapusiškai modernizuotas „Aston Martin Vantage“: iki 100 km/val. spurtuoja per 3,5 sek.

„Aston Martin“ atstovai Lietuvoje pristatė atnaujintą, kompaktiškiausią bendrovės modelį – „Aston Martin Vantage“ kupė. Greičiausias ir labiausiai į vairuotoją orientuotas modelis benzingalvius džiugins išskirtiniu V8 variklio garso takeliu.  Iš „Mercedes-Benz“ inžinierių pasiskolintas V8 variklis „Vantage“ modelyje generuoja 665 arklio galias ir 800 Nm sukimo momentą, kuris užtikrina,  jog automobilis galėtų pasiekti maksimalų 325 km/val. greitį, o įsibėgėjimas iki 100 km/val.
2024-04-11

„Aston Martin Valkyrie“ – hiperautomobilis, kuris turi bendrų bruožų su „Apache“ sraigtasparniu

Norint perkelti F1 bolidų dinamiką į keliams skirtus automobilius, vien galingo variklio ir novatoriškų pakabos sprendimų neužteks. Iš tikrųjų, reikia imtis dalykų, kurie iš pradžių gali pasirodyti neįmanomi. Taip „Aston Martin“ sukūrė hiperautomobilį „Valkyrie“, kuriame taupė kiekvieną gramą ir kliovėsi kosmoso technologijomis.
2024-04-03

„Aston Martin“ siekia į savo gretas prisivilioti geriausią „Red Bull“ inžinierių

„Aston Martin“ komandos savininkas Lawrence'as Strollas nuolatos mėgsta paskelbti vieną ar porą drastiškai skambančių pareiškimų, kurie retkarčiais prasilenkia su realybe. Vis dėlto, čempiono titulo trokštantis verslininkas yra pasiryžęs padaryti viską, jog turėtų pačią geriausią komandą „Formulės 1“ rikiuotėje.
2024-04-03

Vilniuje surengs naujo „Aston Martin“ premjerą: į pristatymą kviečia visus

Balandžio 11 dieną, 15 val. „Aston Martin“ naujausią savo kūrinį pristatys Lietuvoje. „Aston Martin Vilnius“ namai visiems, kurie neabejingi tikriems vairuotojų automobiliams, suteiks unikalią galimybę iš arti susipažinti su „Vantage“. Pristatymas įvyks „Quadrum“ verslo centro vidiniame kieme.
2024-03-29

„Mercedes“ nėra vienintelė, kuri galėtų prisivilioti Maksą Verstappeną: kandidatų sąraše – „Aston Martin“

Vis netylant kalboms apie galimus „Mercedes“ komandos bandymus į savo gretas prisivilioti daugkartinį Formulės 1 čempioną, Maksą Verstappeną, įsisukusioje gandų karuselėje pasirodė dar vienas galimas pretendentas, svajojantis apie sutartį su „Red Bull“ lyderiu.  Kalbas apie galimą M. Verstappeno perėjimą į kitą komandą šiuo metu kursto įvairios srovės ir komentarai.
2024-03-14

„Venturi“: Ambicingas bandymas tapti prancūzišku „Porsche“

Vokietija didžiuojasi „Porsche“, Italija – „Ferrari“, D. Britanija – „Aston Martin“. Tuo tarpu Prancūzija... Apart apribotos „Bugatti“ markės veiklos, ši šalis iki šiol neturi sportiškų automobilių gamintojos, kuria būtų galima didžiuotis ir girtis. „Porsche“ ar „Ferrari“ lygio gamintojo trūkumas yra mažų mažiausiai keistas, mat Prancūzijos automobilių pramonė ženkliai prisidėjo prie automobilio – kaip transporto priemonės – tobulėjimo.
2024-03-06

FIA prezidentas įtariamas kišimusi į „Formulės 1“ lenktynių rezultatus

Dėl įtariamo kišimosi į „Formulės 1“ lenktynių rezultatus atliekamas tyrimas dėl autosportą valdančios organizacijos FIA prezidento Mohammedo Ben Sulayemo, pranešė BBC. FIA buvo pranešta, kad M. Ben Sulayemas tariamai įsikišo, kad būtų panaikinta 2023 m. Saudo Arabijos Didžiojo prizo lenktynėse „Aston Martin“ lenktynininkui Fernando Alonso skirta nuobauda. M. Ben Sulajemas ir FIA neatsakė į BBC prašymus pakomentuoti.
2024-03-06

„Aston Martin“ vienu metu pristatė tris naujienas: tarp jų – visapusiškai atnaujintas „Vantage“ kupė

„Aston Martin“ sukūrė premjerą, kokios šioje rinkoje nebuvo seniai. Greitų ir gražių automobilių gamintojas per vieną dieną pristatė net tris naujus savo kūrinius: naujos kartos atletišką modelį „Vantage“, lenktyninę jo versiją „Vantage GT3“ ir naujausią „Aston Martin“ F1 komandos bolidą AMR24. Tokia premjera tik dar kartą pabrėžė, kad „Aston Martin“ išlieka ištikimi savo ištakoms, kurios prieš 110 metų prasidėjo lenktynių trasose.
2024-02-22

Naują etapą verčianti „Aston Martin“ sieks nugalėti dominuojančią „Red Bull“ komandą

Ambicijų nestokojanti „Aston Martin“ pristatė 2024-ųjų sezonui paruoštą bolidą, pavadintą simboliniu „AMR24“ vardu. Į 2024-ųjų Formulės 1 sezoną žengianti „Aston Martin“ su nauju bolidu tikisi ne tik pagerinti praėjusių metų rezultatus, bet ir tuo pačiu siekia tapti pagrindine „Red Bull“ varžove. Tokį pareiškimą bolido pristatymo renginyje išsakęs „Aston Martin“ komandos vadovas Mike'as Krackas privertė nusišypsoti Fernando Alonso. „Gerai, kad jis taip sako.
2024-02-12
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų