Šarūnas Jasikevičius prieš Eurolygos startą: analizuoti varžovus buvo neįmanoma

Jau penktadienį Kauno „Žalgiris“ pradeda kovas Eurolygoje. Atėnuose Lietuvos čempionai stos į akistatą su „Panathinaikos“ klubu. Prieš startą kauniečių treneris Šarūnas Jasikevičius sako, kad kol kas viskas atrodo pozityviai.

Nuotaikos po savaitgalio pergalės prieš „Lietuvos rytą“, pasak stratego, geros: „Tačiau prasideda naujas turnyras, kurį pradedam labai sunkom rungtynėm. Manau, kad esam pasiruošę visai padoriai. Komanda yra tokioj būsenoj, kokioje tikėjomės, kad bus, kai pradėjom sezoną. Lėtai gerinome smulkias detales.“

Š. Jasikevičius neslepia, kad kai kuriais momentais komanda neatrodė labai solidžiai, o, paklaustas apie taisytinus dalykus, sakė: „Kai kurių detalių neišpildymas, bet buvo daugiau pozityvių dalykų. Dažnai surasdavome poziciją metimui, kuris kartais įkrisdavo, kartais ne.“

Kalbėdamas apie puikia repeticija prieš stipriausio senojo žemyno turnyro startą tapusias rungtynes su „Lietuvos rytu“, treneris pažymėjo, jog buvo kieta kova priešiškoje atmosferoje. Tiesa, dar baisesnį pragarą gali užkurti Atėnų sirgaliai.

REKLAMA

Klabėdamas apie pasiruošimą dvikovai su „Panathinaikos“ Šarūnas Jasikevičius pabrėžė, jog tai daryti buvo labai sunku, mat varžovai yra sužaidę vos dvi oficialias rungtynes.

„Daug analizavome jų rungtynes taurės rungtynėse, kurios vyko prieš dvi ar tris savaites. Labai sunku įžvelgti jų tikrąjį veidą.

Galbūt turime minimalų pranašumą, nes esame sužaidę daugiau, tačiau abejoju, ar tas taps dideliu faktoriumi. Nesuprasi, kaip jie žaidžia: kur jie nori eiti su kamuoliu, kur jų pagrindiniai akcentai, keičiasi jie gynyboje ar nesikeičia“, – apie pasiruošimo sunkumus pasakojo „Žalgirio“ treneris.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų