Domantas Sabonis sužaidė dar vienerias nuostabias rungtynes NBA, o jo atstovaujama Indianos Pacers“ įveikė pačią geriausią šio sezono turnyro komandą.

„Pacers“ namuose 105:102 įveikė šio sezono favoritus, Los Andželo „Lakers“ krepšininkus.

D. Sabonis buvo absoliučiai geriausias rungtynių žaidėjas, nepaisant to, kad po krepšiais lietuvis šiąnakt grūmėsi su tokiomis žvaigždėmis, kaip LeBronas Jamesas ar Dwightas Howardas.

Per 34 minutes lietuvis pelnė 26 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Tai jau tryliktos rungtynės iš eilės, kuriose D. Sabonis užfiksuoja dvigubą dublį. Tai naujas Indianos klubo rekordas.

Los Andželo ekipa iki šio mačo buvo laimėjusi net 14 iš eilės išvykos rungtynių, tačiau į kovą Indianoje stojo be vieno iš lyderių – Anthony Daviso. Paskutinę mačo minutę rezultatas buvo lygus – 102:102, o iniciatyvos ėmęsis Malcolmas Brogdonas pataikė sudėtingą metimą iš po krepšio.

Netrukus LeBronas Jamesas prametė tritaškį, bet D.Sabonis pridėjo tik vieną baudos metimą. „Lakers“ komanda galėjo išplėšti pratęsimą, tačiau Rajonas Rondo taip pat nesėkmingai atakavo iš toli.

L. Jamesas pelnė 20 takšų, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“: Domantas Sabonis 26, Mylesas Turneris 16, Malcolmas Brogdonas 12, T.J.Warrenas 11.

„Lakers“: LeBronas Jamesas ir Dwightas Howardas po 20, Avery Bradley 13, Alexas Caruso 11.