Sabonis: trys lietuviai NBA lygoje – didelis pasiekimas

Domantas Sabonis, kaip ir kiti „Visų žvaigždžių“ rungtynių žaidėjai, sudalyvavo nuotolinėje spaudos konferencijoje.

„Visų žvaigždžių“ dienos renginiai vyks naktį iš sekmadienio į pirmadienį. Pradžia 01.30 val. Lietuvos laiku. Krepšinio šventę gyvai stebėkite „TV3 Sport“ kanalu arba naujos kartos internetinėje televizijoje Go3.lt.

„Man didelė garbė čia būti ir atstovauti „Pacers“ antrus metus iš eilės. Įgūdžių konkurse stengsiuosi eiti toli, kaip ir pernai. O pačiose rungtynėse tiesiog bandysiu pasimėgauti“, – kalbėjo D. Sabonis.

Domantas atskleidė, kad papildomo pasiruošimo Įgūdžių konkursui neskyrė. Taip pat, papasakojo apie „Žalgirio“ ir visų Lietuvos žmonių kampanijas balsuoti už jį.

„Man tai labai svarbu. Visame pasaulyje turiu aistruolių. Gera būti pavyzdžiu vaikams ir džiaugiuosi, kad Lietuva mane palaiko. Esame tik trys lietuviai NBA lygoje ir tai mūsų mažai šaliai – didelis pasiekimas“, – sakė D. Sabonis.

Lietuvis sakė, kad su komandos kapitonu LeBronu Jamesu dar neteko pabendrauti.

„Su dabartine koronaviruso situacija, judame kuo mažiau. Į areną atvyksime prieš pat rungtynes, kad nebūtų daug kontaktų, – kalbėjo Domas. – su LeBronu dar nekalbėjome. Kiekvienas turi savo koronaviruso testo laiką, tad pasimatysime tik rūbinėje“.

Pilna spaudos konferencija:

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų