Sabonis: Nesu laimėjęs prieš tėtį, bet gal vieną dieną...

Domantas Sabonis šią naktį žengs į aikštę „Visų žvaigždžių“ rungtynėse. Prieš tai – trumpas interviu su „Bleacher Report“ žurnaliste Taylor Rooks.

Trumpų klausimų serija sušaudytas Domantas atsiliepė apie savo tėtį Arvydą.

„Vis dar niekada nesu laimėjęs prieš tėtį. Dabar varžytis nėra sąžininga, nes jis neberungtyniauja ir nebegali judėti taip, kaip anksčiau. Tokios kovos nesiskaito, bet gal vieną dieną...“, – šypsojosi Domantas.

D. Sabonis neslėpė noro sugrįžti į elitinę sceną.

„Puikus jausmas vėl sugrįžti. Augdamas tik svajojau būti tokioje aplinkoje, su tiek daug talentingų žaidėjų. Laukiu to momento, kai žengsiu į aikštę“, – kalbėjo D. Sabonis.

Šis NBA sezonas yra kaip niekad intensyvus. D. Sabonis yra vienas lygos lyderių pagal praleidžiamas minutes aikštėje, tad aktualus klausimas – kaip kūnas susitvarko su tokiu krūviu?

„Visada pamiegu pietų (juokiasi). Tėtis turėjo daug traumų ir man dažnai kartoja prižiūrėti savo kūną. Tada galima sakyti esi įvykdęs pusę užduoties. Gerai prasimankštinu, gaunu masažus, labai daug laiko praleidžiu ledo procedūrose“, – sakė lietuvis.

„Visų žvaigždžių“ dienos renginiai vyks naktį iš sekmadienio į pirmadienį. Pradžia 01.30 val. Lietuvos laiku. Krepšinio šventę gyvai stebėkite „TV3 Sport“ kanalu arba naujos kartos internetinėje televizijoje Go3.lt.

Įspūdingiausius šio sezono Sabonio epizodus NBA žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų