Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

 Paskutiniuose prieš sezoniniuose bandymuose Bahreine „Redbull“ ir Sebastianas Vettelis neturėjo laiko džiaugtis. Tačiau praėjus tik keletui savaičių, komandos darbuotojų ir lenktynininkų veiduose pasirodė šypsenos.

REKLAMA

„Neturėjome galimybių nuvažiuoti daug ratų bandymų metu, todėl turėsime atlikti keletą darbų iki lenktynių. Bet vėlgi, lenktyniaujame šioje trasoje ne pirmą kartą, o šiemet didesnis iššūkis bus lenktynių laikas. Manome, kad tai turės didelės įtakos pajėgumui, nes važiavimas popietės metu ir vakare labai skirsis. Be to, stengiamės vystyti bolidą, nes dar daug ką turime suprasti ir išmokti. Peržvelgsime programinę įrangą, kuri skirsis čia“, – kalbėjo vokietis.

REKLAMA
REKLAMA

Nors „Redbull“ ekipa ir mano, kad šiose lenktynėse nebus pajėgi kovoti su „Mercedes“ dėl pergalės, tačiau bent jau žino, jog bolidas turi didelį potencialą. Pasak S. Vettelio, komandai reikia tik pilnai išnaudoti RB10.

„Šioje trasoje yra daug tiesiųjų, todėl reikės labiau taupyti degalus lenktynėse nei tai darėme Malaizijoje. Pirmų dviejų lenktynių metu bei bandymuose visi matė, kad „Mercedes“ turi stipriausią bolidą. Jie yra daug greitesni tiesiosiose, todėl bus sunku neatsilikti nuo jų. Bet labai teigiamas dalykas, kad lenktynėse Australijoje ir Malaizijoje pamatėme, jog bolidas turi didelį potencialą“, – teigė „Redbull“ komandos lenktynininkas.

„Šiuo metu atrodo, kad žengėme didelius žingsnius į priekį. Turime tai išlaikyti ir ateityje bei užtikrinti, kad šie žingsniai būti didesni nei mūsų varžovų. Pažiūrėjus į užfiksuotus didžiausius greičius matome, kad ne tik mes atsiliekame nuo „Mercedes“. Vis dėlto „Renault“ labai stengiasi padaryti variklį galingesniu. Tuo tarpu komandos užduotis yra užtikrinti, kad abu bolidai finišuotų, nes to nepavyko pasiekti ankstesnėse lenktynėse“, – sakė S. Vettelis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų