Pralaimėjimą NBA patyrė Los Andželo „Lakers“ (5/4) komanda, kuri namuose 104:107 (25:21, 27:27, 28:24, 24:35) nusileido Oklahomos „Thunder“ (2/6) ekipai.

19 taškų persvarą išbarsčiusi „Lakers“ komanda prieš „Thunder“ pralaimėjo antrą kartą šiame sezone.

„Thunder“ į priekį vedė Shai Gilgeous-Alexanderis, kuris pelnė 28 taškus, o iš jų 11 surinko paskutiniame kėlinyje. Pralaimėjusiems Anthony Davisas įmetė 29 taškus ir atkovojo 18 kamuolių, o LeBronas Jamesas nežaidė dėl traumos.

„Lakers“ rekordinę savo persvarą turėjo antrajame kėlinyje ir „Thunder“ tik įpusėjus paskutiniame kėliniui išsiveržė į priekį.

Likus 21 sekundei Russellas Westbrookas apmaudžiai prarado kamuolį, kai veržėsi link krepšio ir turėjo šansą lyginti rezultatą. Vėliau lemiamoje atakoje kamuolys vėl buvo R.Westbrooko rankose ir jo tolimas metimas, galėjęs lyginti rezultatą, buvo netikslus. Taip nutrūko „Lakers“ trijų pergalių serija.

Šį mačą dėl traumos praleido LeBronas Jamesas.

„Thunder“: Shai Gilgeous-Alexanderis 28, Luguentzas Dortas 17, Darius Bazley ir Ty Jerome’as po 14, Kenrichas Williamsas 13.

„Lakers“: Anthony Davisas 29 (18 atk. kam.), Russellas Westbrookas 27, Carmelo Anthony 21, Avery Bradley 9.