Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (6/2) įspūdingai atsitiesė, bet galiausiai krito Eurolygos lyderių mūšyje Milane. Katalonai išvykoje 75:70 (28:21, 14:13, 19:15, 14:21) nusileido Milano „AX Armani“ (7/1) klubui, tapusiam vienvaldžiu lyderiu.

Š. Jasikevičiaus treniruojamai ekipai tai – antras iš eilės pralaimėjimas turnyre.

Rokas Jokubaitis per 16 minučių pelnė 5 taškus (2/3 dvit., 1/2 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir dukart suklydo.

„Barcelona“ pirmą kartą šiose rungtynėse į priekį išsiveržė sužaidus 35 minutes – iki tol nuo pat pirmos mačo akimirkos ganėtinai užtikrintai pranašumą įrodinėjo „AX Armani“. Šeimininkai kelis kartus buvo įgiję dviženklį pranašumą, jį atsinešė ir į lemiamą ketvirtąjį kėlinį – 61:49.

Tačiau Š. Jasikevičiaus auklėtiniai įjungė aukščiausią pavarą ir ketvirtį pradėjo pelnydami 14 taškų be atsako – tai leido pirmą kartą būti priekyje 63:61.

„AX Armani“ pirmuosius taškus ketvirtame kėlinyje pelnė sužaidus net 6 minutes. Netrukus kelius krepšio link pavyko rasti – Shavonas Shieldsas pataikė iš toli, kitoje atakoje tą patį, bet dar su varžovo pražanga padarė ir Nicolo Melli.

Šie epizodai Milano klubui leido vėl atitrūkti 71:65, o likus žaisti 30 sek. Sergio Rodriguezas dvitaškiu atkūrė 6 taškų pranašumą.

Nickas Calathesas tolimu metimu nurėžė atsilikimą per pusę, bet kitoje aikštės pusėje Sh. Shieldsas dviem baudų metimais įtvirtino pergalę.

„Barcelona“ šiame mače pataikė tik 3 tritaškius iš 16 bandymų ir prametė 7 baudos metimus (9/16).

„AX Armani“: Luigi Datome 17, Devonas Hallas 16 (4/5 trit.), Konstantinos Mitoglou ir Shavonas Shieldsas po 11.

„Barcelona“: Brandonas Daviesas 12, Nigelis Hayesas-Davisas ir Nikola Mirotičius po 10, Kyle Kuricas ir Nickas Calathesas po 9.