Antroje dvigubos Eurolygos savaitės kovoje Kauno „Žalgiris“ (6/13) skaudžiai nusileido paskutinėje turnyrinės lentelės vietoje esantiems Vilerbano ASVEL (3/16).

Žalgiriečiai mače nė karto nepirmavo, o galutinis rezultatas švieslentėje 93:79 skelbė Vilerbano ekipos pergalę.

Geriausiai „Žalgirio“ gretose pasirodė Keenanas Evansas, kuris per 31 minutę pelnė 21 tašką, atkovojo 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas, bet 4 kartus prasižengė pats ir 6 kartus suklydo. Amerikietis surinko 21 naudingumo balą.

„Nesužaidėme pradžioje gerai, o tuomet turėjome bandyti ir vytis. Trečiais kėlinys mus kankina visą sezoną“, – sakė gynėjas.

Karjeros rungtynes priešininkų pusėje sužaidė Youssoupha Fallas, kuris pelnė 22 taškus, atkovojo 12 kamuolių bei surinko 36 naudingumo  balus.

„Fallas darė tai, ką norėjo. Pirmoje pusėje jis atkovojo daug kamuolių. Mes patys per šią atkarpą sugriebėme kokius 8 kamuolius.

Kai mums nepavyksta jų sustabdyti, patys negalime bėgti į greitas atakas. Todėl mūsų žaidimas tapo lėtu. Kai mes patys įsivažiavome, jau buvo per vėlu“, – kalbėjo amerikietis.