Ronaldo pirmą kartą atskleidė, kodėl paliko Madrido „Real”

Bene žymiausias pasaulio futbolininkas – portugalas Cristiano Ronaldo – nutraukė ilgai trukusią tylą apie šią vasarą futbolo rinką sudrebinusį persikėlimą į Turino „Juventus”.

30

33-ejų Portugalijos žvaigždė vasaros pabaigoje kiek netikėtai, po 9 sėkmingų metų Ispanijoje, nusprendė persikelti į Italiją ir apsivilkti vietos čempionų „Juventus” marškinėlius. Tokie komandų mainai paliko daug neatsakytų klausimų, tačiau dabar į juos po truputį atsako pats Ronaldo.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Cristiano Ronaldo debiutas Italijoje

Madrido ir Turino klubų valdžia buvo nutarusi, kad persikėlimo motyvų viešai neskelbs. Visiems prieinama buvo tik šio perėjimo suma, siekianti 100 mln. eurų, tačiau priežastys futbolo gerbėjams nebuvo atskleistos.

Po ilgai trukusių spekuliacijų leidiniui „France Football” atsivėrė pats futbolininkas. Jis tvirtino, kad „Real” komandą nusprendė palikti dėl vis prastesnių santykių su klubo savininku Florentino Perezu.

„Perezas beveik niekada net nežiūrėdavo į mane. Mūsų santykiai buvo darbiniai, o tai, ką jis pasakydavo man, niekada nebuvo sakoma iš širdies.

Pajaučiau, kad klube, o ypatingai Perezo akimis, nebesu matomas taip, kaip pradžioje. Pirmais 4-5 metais aš jaučiausi, kad esu Cristiano Ronaldo. Vėliau - ne.

Florentino žiūrėdavo į mane šaltomis akimis ir nenorėdavo pasakyti to, ką sakė anksčiau. Aš ėmiau suprasti, kad jiems esu nebe toks „reikalingas”, jeigu suprantate, ką turiu omenyje.

Tai buvo priežastis, kodėl nusprendžiau galvoti apie išvykimą. Kartais pasižiūriu žinias ir matau, kaip jie sako, jog aš pats pasiprašiau leidimo išvykti, tačiau tiesa buvo tokia, kad Florentino manęs nebandė sulaikyti.

Jeigu būčiau norėjęs daugiau pinigų, būčiau išvykęs į Kiniją ar kur kitur. „Juventus” klube aš uždirbu beveik tiek, kiek ir Madride”, - pasakojo Ronaldo.

Jis taip pat pridūrė, kad Zinedine'o Zidane'o išvykimas iš klubo (netikėtai užleido trenerio postą) neturėjo įtakos tokiam futbolininko sprendimui.

 


Rašyti komentarą...
B
Badr Harri
2018-11-03 12:32:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau prieš du mėn ta paty skaiciau☺
Pediku nemėgsta niekas..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų