„Rockets“ treneris jau rado, kas imsis Donato Motiejūno vaidmens

Donatas Motiejūnas vis dar „kabo tarp dangaus ir žemės“, o „Houston Rockets“ lietuviui turėjusį atitekti vaidmenį ketina patikėti praėjusių metų pirmojo NBA Naujokų biržos rato šaukimui Samui Dekkerui.

Per keturias ikisezonines rungtynes S. Dekkeras krepšį atakavo 56,2 proc. taiklumu ir vidutiniškai per rungtynes pelnė 10,5 taško. Atakuojančio gynėjo, lengvojo ir sunkiojo krašto puolėjo pozicijose galintis žaisti krepšininkas pelnė trenerio Mike‘o D’Antoni pasitikėjimą ir veikiausiai užims tą vietą, kurioje turėjo atsidurti D. Motiejūnas.

Kokia situacija lietuvio stovykloje? D-Mo vis dar turi apriboto laisvojo agento statusą ir „Rockets“ vienerių metų 4,4 mln. JAV dolerių pasiūlymą. Trys komandos lygoje dar nepasiekė „algų kepurės“ lubų, tačiau vargu, ar krepšininkas gali tikėtis iš jų susidomėjimo.

D. Motiejūnas siekia dviejų ar trijų metų sutarties ir didesnio atlyginimo, tuo tarpu Hjustono klubas, turėdamas galvoje lietuvio nugaros operaciją ir reabilitaciją, neskuba rizikuoti.

REKLAMA

Kada klubas ir krepšininkas gali sėsti prie derybų stalo vėl? Veikiausiai po lapkričio 1 dienos, kai D. Motiejūnui bus išmokėta paskutinė 2,2 mln. JAV dolerių alga už praėjusį sezoną. Tačiau „Rockets“ treneris braižo savo komandos schemą – S. Dekkeras veikiausiai keis aikštėje Ryaną Andersoną.

D. Motiejūnas visus veiksmus komandoje kol kas gali stebėti iš šono, tačiau laikas spaudžia ir ramybės lietuvio stovykloje bus vis mažiau.  

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų