Eurolygoje netikėtą pralaimėjimą patyrė Madrido „Real“ krepšininkai. Jono Mačiulio komanda savo aikštėje 83:87 (24:19, 15:27, 19:21, 25:20) nusileido mažiausią biudžetą lygoje turinčiai Belgrado „Crvena Zvezda“.

„Real“ pusantro kėlinio jautėsi užtikrintai. Jis spurtavo 9:0 ir 11-ąją minutę pirmavo 26:19.

„Crvena Zvezda“ perėmė iniciatyvą bei paspruko – 60:47 (26 minutė).

Šeimininkai nepasidavė ir 37-ąją minutę išlygino rezultatą (81:81). Vis dėlto, rungtynių pabaigą tiksliau sužaidė svečiai. Svarbią klaidą padarė „Real“ vunderkindas Luka Dončičius, o po to sekė „Crvena Zvezda“ veterano Pero Antičiaus tritaškis (87:83).

„Real“ pataikė visas 16 baudų.

J. Mačiulis žaidė 18 minučių, per kurias taškų nepelnė. Lietuvis prametė po dvitaškį ir tritaškį, bet atkovojo penkis bei perėmė vieną kamuolį. Puolėjas surinko keturis naudingumo balus.

„Real“: Luka Dončičius 20 (5/6 dvitaškių, 10 išprovokuotų pražangų, 5 rezultatyvūs perdavimai), Jaycee Carrollas 12, Rudy Fernandezas 10 (5 rez. perd.), Trey Thompkinsas 10 (5 atkovoti kamuoliai).

„Crvena Zvezda“: Tayloras Rochestie 18 (7 rez. perd.), Milko Bjelica 16 (6 atk. kam.), Pero Antičius 11, Jamesas Feldeine’as 10 (5 rez. perd.), Ognjenas Dobričius 10.

„Real“ (5 pergalės / 5 pralaimėjimai) užima septintąją Eurolygos poziciją, „Crvena Zvezda“ (3/7) – 15-ąją.