ognjenas dobričius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ognjenas dobričius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ognjenas dobričius“.

„Virtus“ mėnesiui prarado puolėją

Bolonijos „Virtus“ komanda 3-4 savaitėms prarado Ognjeną Dobričių. Krepšininkas Italijos lygos rungtynėse prieš Pezaro komandą patyrė kojos traumą. 29 metų 200 cm ūgio atletas šiame sezone Italijos lygoje per 17 minučių vidutiniškai renka 7,4 taško, atkovoja 1,7 kamuolio ir atlieka 1,1 rezultatyvaus perdavimo. Eurolygoje per 15 minučių vidutiniškai renka 5,1 taško, atkovoja 1,8 kamuolio ir atlieka 0,7 rezultatyvaus perdavimo.
2024-01-01

„Virtus“ gretose rungtynėse prieš „Žalgirį“ gali debiutuoti serbas

Bolonijos „Virtus“ komandos gretose rungtynėse prieš Kauno „Žalgirio“ ekipą gali debiutuoti Ognjenas Dobričius. Skelbiama, kad serbas išsigydė Pasaulio taurės turnyre patirtą čiurnos traumą. Prieš susižeisdamas jis šiose pirmenybėse gindamas rinktinės. garbę pelnydavo 7,8 taško ir atkovodavo po 2 kamuolius. 28 metų atletas praėjusiame sezone žaidė Belgrado „Crvena Zvezda“ gretose. Eurolygoje jis rinkdavo 9,9 taško, atkovodavo 2,5 kamuolio ir atlikdavo 1,6 perdavimo.
2023-10-05

Netikėta: „Crvena Zvezda“ suklupo Serbijos čempionato pusfinalyje

Serbijos lygos pusfinalio seriją pralaimėjimu pradėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipa. Neseniai Adrijos lygos čempionais tapę Dejano Radonjičiaus auklėtiniai 70:77 (22:12, 16:14, 15:28, 17:23) išvykoje nusileido to paties miesto „Mega Bemax“ ekipai. Pirmąsias serijos iki dviejų pergalių rungtynes „Crvena Zvezda“ buvo laimėjusi (114:78), tad dabar komandoms teks žaisti papildomą mačą. Nugalėtojams Samsonas Ružencevas pelnė 23 taškus (6 atk. kam.), Matejus Rudanas pridėjo 18 (18 atk. kam.
2022-06-12

Reguliariojo sezono lyderiai paskutines rungtynes sužaidė skirtingai

Eurolygos reguliarųjį sezoną skirtingai baigė lyderiai. Maskvos CSKA krepšininkai laimėjo, o Stambulo „Fenerbahče“ – patyrė nesėkmę po pratęsimo. Reguliariojo sezono nugalėtoja CSKA namie 92:81 (23:24, 14:20, 27:19, 28:18) nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“. Svečiai rungtynes pradėjo spurtu 9:0, bet vėliau CSKA laimėjo atkarpą 12:0 (29:24). Nors „Crvena Zvezda“ laikėsi, Maskvos krepšininkai trečiojo kėlinio viduryje perėmė iniciatyvą ir užtikrintai finišavo.
2018-04-05

„Panathinaikos“ laimėjo ir be didesnės Luko Lekavičiaus pagalbos

Lukas Lekavičius penktadienį Atėnuose liko be taškų, bet „Panathinaikos“ 75:56 (23:13, 17:18, 17:16, 18:9) nugalėjo „Valencia“ krepšininkus. Svečiai per visą mačą nepirmavo nė karto. Rungtynių pabaigoje „Panathinaikos“ persvara buvo išaugusi iki 75:55. Atėnų krepšininkai metė 29 baudas, Valensijos – aštuonias. „Panathinaikos“ klydo perpus mažiau – 8:16. L. Lekavičius žaidė devynias minutes, per kurias taškų nepelnė.
2018-03-31

Eurolygoje – sutrupinta lenta ir įspūdinga „Barcelona“ pergalė

Penktadienį be Kauno „Žalgirio“ rungtynių su Stambulo „Fenerbahce“ sužaisti dar trys Eurolygos mačai. Įspūdingą pergalę iškovojo „Barcelona“. Ji savo aikštėje nepasigailėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ – 88:54 (17:12, 28:12, 17:25, 26:5). Svečiai buvo priekyje vienintelį kartą – pačioje mačo pradžioje (3:0). „Crvena Zvezda“ pirmajame kėlinyje laikėsi netoli varžovų, bet antrajame ketvirtyje palūžo.
2018-03-10

„Real“ patyrė netikėtą pralaimėjimą, Jonas Mačiulis rinko ne taškus, o atkovotus kamuolius

Eurolygoje netikėtą pralaimėjimą patyrė Madrido „Real“ krepšininkai. Jono Mačiulio komanda savo aikštėje 83:87 (24:19, 15:27, 19:21, 25:20) nusileido mažiausią biudžetą lygoje turinčiai Belgrado „Crvena Zvezda“. „Real“ pusantro kėlinio jautėsi užtikrintai. Jis spurtavo 9:0 ir 11-ąją minutę pirmavo 26:19.   „Crvena Zvezda“ perėmė iniciatyvą bei paspruko – 60:47 (26 minutė). Šeimininkai nepasidavė ir 37-ąją minutę išlygino rezultatą (81:81). Vis dėlto, rungtynių pabaigą tiksliau sužaidė svečiai.