pero antičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pero antičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pero antičius“.

„Real“ patyrė netikėtą pralaimėjimą, Jonas Mačiulis rinko ne taškus, o atkovotus kamuolius

Eurolygoje netikėtą pralaimėjimą patyrė Madrido „Real“ krepšininkai. Jono Mačiulio komanda savo aikštėje 83:87 (24:19, 15:27, 19:21, 25:20) nusileido mažiausią biudžetą lygoje turinčiai Belgrado „Crvena Zvezda“. „Real“ pusantro kėlinio jautėsi užtikrintai. Jis spurtavo 9:0 ir 11-ąją minutę pirmavo 26:19.   „Crvena Zvezda“ perėmė iniciatyvą bei paspruko – 60:47 (26 minutė). Šeimininkai nepasidavė ir 37-ąją minutę išlygino rezultatą (81:81). Vis dėlto, rungtynių pabaigą tiksliau sužaidė svečiai.
2017-12-02

Eurolygoje – netikėta „Crvena Zvezda“ pergalė

Penktadienį Eurolygos turnyre neapsieita be netikėtumų. Pergalę prieš „Barcelona“ krepšininkus iškovojo Belgrado „Crvena Zvezda“. Ji namie triumfavo 90:82 (24:13, 20:19, 18:25, 28:25). „Crvena Zvezda“ ilgą laiką pirmavo, o didžiausias pranašumas siekė 14 taškų (55:41). „Barca“ nė karto nebuvo išsiveržusi į priekį, bet 37-ąją minutę rezultatą išlygino (82:82). Per likusį laiką taškus rinko šeimininkai.
2017-10-21

P. Antičius apie „Panathinaikos“ žaidėjus: jie žaidžia nešvariai

Pirėjo „Olympiacos“ ekipos puolėjas Pero Antičius negailėjo kritikos strėlių principiniams varžovams Graikijos finalo serijoje - Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkams. Pasak makedono, Ž.Obradovičiaus auklėtiniai aikštėje kovoja nešvariai. „Jaučiu pareigą kai ką pasakyti. Galbūt aš kovoju už savo komandą, tačiau niekada nežaidžiu nešvariai. Nenoriu nieko blogo pasakyti apie “Panathinaikos„ žaidėjus, bet jie klastingi ir nuolat trankosi, provokuoja, kalbasi su teisėjais ir sirgaliais.