„Real“ lyderis Karimas Benzema nubaustas dėl komandos draugo šantažo

Madrido „Real“ puolėjas Karimas Benzema pripažintas kaltu dėl buvusio komandos draugo Prancūzijos rinktinėje Mathieu Valbuenos šantažo. Versalio teismas skyrė futbolininkui vienų metų lygtinę laisvės atėmimo bausmę ir 75 tūkst. eurų piniginę baudą.

„Sekso juostos afera“ pramintas skandalas tarp dviejų Prancūzijos futbolininkų įsižiebė dar 2015 metų vasarą. Tuomet K. Benzema su keturiais bendrininkais ėmė šantažuoti M. Valbueną grasindamas paviešinti jo intymų vaizdo klipą.

Skandalingas įrašas į šantažuotojų rankas pateko, kai vieno iš jų M. Valbuena paprašė visą mobiliojo telefono turinį perkelti į naują įrenginį.

33 metų K. Benzema visą laiką neigė kaltinimus, aiškindamas, jog kaip tik bandė M. Valbuenai padėti atsikratyti skandalingo įrašo. Visgi puolėjas nedalyvavo teismo posėdyje, nes su „Real“ klubu yra išvykęs į UEFA Čempionų lygos rungtynes Moldovoje. Trečiadienį „Real“ kovos prieš vietos Tiraspolio „Sheriff“.

Kaltinamojo interesams atstovavęs advokatas Antoine'as Vey tvirtino, kad „teismo verdiktas niekaip neatitinka įvykių tikrovės“.

Šis teismo sprendimas dar gali būti skundžiamas.

„Real“ klubas teismo sprendimo kol kas oficialiai nekomentuoja.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų