Ankstyvą antradienio vakarą UEFA Čempionų lygoje sužaisti du mačai. E grupėje Kijevo „Dinamo“ susitiko su vienvaldžiais grupės lyderiais Miuncheno „Bayern“. F grupėje susigrūme 1-ą ir 3-ą vietas atitnkamai užimančios „Manchester United“ ir „Villareal“ ekipos.

E grupėje „Bayern“, kaip ir tikėtasi, nugalėjo Kijevo futbolininkus rezultatu 2:1. Robertas Lewandowskis jau 12-ą minutę įspūdingu smūgiu per galvą išvedė „Bayern“ į priekį, o 44-ą minutę Kingsley Comanas tiksliu smūgiu padvigubino svečių persvarą.

Kijevo komanda rungtynių pabaigoje aktyviai spaudė varžovų vartus ir Denysas Garmashas sušvelnino rezultatą, tačiau nuostabiai žaidęs Manuelis Neueris rezultato išlyginti neleido.

F grupės mače „Manchester United“ rezultatu 2:0 įveikė „Villareal“. Nors rungtynės vyko labai apylygiai, Mančesterio futbolininkai rungtynių pabaigoje sugebėjo atrasti spragų ispanų gynyboje.

78-ą minutę Cristiano Ronaldo fantastiškai perkėlė vartininką ir padovanojo persvarą „United“ ekipai, Jadonas Sancho 90-ą minutę ją padvigubino ir pelnė savo pirmą įvartį Raudonųjų Velnių gretose.

„Manchester United“ šia pergale garantavo savo vietą atkrintamosiose varžybose.