benzema

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „benzema“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „benzema“.

Iš esmės atsinaujinusiuose „Ballon d‘Or“ apdovanojimuose – Benzema triumfas!

Pirmadienio vakarą Paryžiuje išrinktas geriausias planetos futbolininkas. Juo tapo 34-erių Karimas Benzema. Madrido „Real“ žvaigždei praėjęs sezonas buvo išties stebuklingas. „Karališkasis“ klubas laimėjo Ispanijos čempionatą, o 27 įvarčius per 32 rungtynes įmušęs K. Benzema tapo rezultatyviausiu pirmenybių žaidėju.
2022-10-17

Lyderio dublis rungtynių pabaigoje atnešė dar vieną „Real“ pergalę Ispnijoje

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 3:1 įveikė „Espanyol“ futbolininkus. Viniciusas Junioras 12-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Real“ ekipą į priekį 1:0. Leandro Cobrera 42-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.
2022-08-29

Pirmą kartą po 17 metų: sutrumpintame „Ballon d‘Or“ kandidatų sąraše nėra Messi

Paryžiaus „Saint – Germain“ komandos žvaigždė Lionelis Messi pirmą kartą nuo 2005 metų buvo neįtrauktas į sutrumpintą kandidatų sąrašą, galinčių laimėti prestižinį „Ballon d‘Or“ apdovanojimą. Įdomu tai, jog argentiniečio komandos draugas Neymaras taip pat nebuvo įtrauktas į sąrašą, tačiau jame vietos atsidaro „Manchester United“ lyderiui Cristiano Ronaldo.
2022-08-13

Du įvarčius Čempionų lygos pusfinalyje įmušęs Rodrygo: „Sunku paaiškinti, kas nutiko“

Madrido „Real“ puolėjas Rodrygo, įmušęs du įvarčius į „Manchester City“ vartus antrose Čempionų lygos pusfinalio rungtynėse (3:1) paskutinėmis minutėmis, pakomentavo komandos pasirodymą ir kelialapį į finalą. „Nemanau, kad galėsiu paaiškinti... Neturiu žodžių paaiškinti tam, kas nutiko. Už „Real“ esame pasirengę kautis iki paskutinės akimirkos. Mes buvome beveik mirę. Tačiau po pirmojo mano įvarčio pradėjome tikėti ir man pavyko dar kartą įmušti įvartį per papildomą laiką.
2022-05-05

„Real“ vartininkas Thibaut Courtois: „Benzema – geriausias puolėjas pasaulyje, laikas jam duoti „Auksinį kamuolį“

Madrido „Real“ vartininkas Thibaut Courtois pasisakė apie puolėją Karimą Benzemą. Vartininkas pasidalijo savo nuomone pasidalijo po Čempionų lygos aštuntfinalio atsakomųjų rungtynių su PSG (3:1). „Šiandien K.Benzema vėl įrodė, kad yra geriausias puolėjas pasaulyje. Laikas jam duoti „Auksinį kamuolį“, – sakė Th.Courtois. „Kartu su Robertu Lewandowskiu jis – geriausiu puolėjai. Tai nuostabus žaidėjas, tikras kapitonas. Jis padovanojo komandai pergale savo įvarčiais ir aukščiausio lygio futbolu.
2022-03-10

Lyderio įvartis išplėšė „Real“ klubui pergalę Ispanijoje

Madrido „Real“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 1:0 įveikė „Rayo Vallecano“ futbolininkus. Casemiro 39-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką, tačiau teisėjas pasinaudojęs VAR užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė. Karimas Benzema per pridėtą pirmojo kėlinio laiką atliko smūgį galva, tačiau Luca Zidane sėkmingai atrėmė kamuolį. Mario Suarezas 56-ąją minutę atliko smūgį galva į dešinįjį vartų kampą, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį.
2022-02-26

„Real“ lyderis Karimas Benzema nubaustas dėl komandos draugo šantažo

Madrido „Real“ puolėjas Karimas Benzema pripažintas kaltu dėl buvusio komandos draugo Prancūzijos rinktinėje Mathieu Valbuenos šantažo. Versalio teismas skyrė futbolininkui vienų metų lygtinę laisvės atėmimo bausmę ir 75 tūkst. eurų piniginę baudą. „Sekso juostos afera“ pramintas skandalas tarp dviejų Prancūzijos futbolininkų įsižiebė dar 2015 metų vasarą. Tuomet K. Benzema su keturiais bendrininkais ėmė šantažuoti M. Valbueną grasindamas paviešinti jo intymų vaizdo klipą.
2021-11-24

Paaiškėjo 30 „auksinio kamuolio“ kandidatų – nutrauks L. Messi ir C. Ronaldo dominavimą?

Pirmadienio vakarą prancūzų leidinys „France football“ tradiciškai paskelbė 30-ies dėl „auksinio kamuolio“ besivaržysiančių futbolininkų sąrašą. Jame daugiausiai pretendentų (8) turi Madrido „Real“ klubas. Apdovanojimus rengiantis Prancūzijos sporto dienraštis kanditatus skelbė visą dieną. Buvo paskelbti 6 pretendentų penketai, kol galiausiai vakare paskelbti visi 30 pajėgiausių pasaulio futbolininkų.
2018-10-08

Į Prancūzijos rinktinę nepaimtas Karimas Benzema: treneris neatlaikė rasistų spaudimo

Madrido „Real“ žvaigždė Karimas Benzema kartu su Hatemu Benu Arfa liko už Europos futbolo čempionato šeimininkės Prancūzijos rinktinės borto. Futbolo žvaigždė teigia, kad tokį sprendimą treneris Didier Deschampsas priėmė spaudžiamas rasistinių pažiūrų neslepiančios politinės partijos. Iki Europos čempionato likus 9 dienoms paaiškėjo, kad su Madrido „Real“ UEFA Čempionų lygos nugalėtoju tapęs K. Benzema savo tautiečiams negalės padėti.
2016-06-01

Paaiškėjo pirmosios Čempionų lygos pusfinalininkės

Antradienį UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos dvejos ketvirtfinalio atsakomasios rungtynės, po kurių paaiškėjo pirmosios pusfinalio dalyvės. Madride karališkasis „Real“ laimėję rezultatu 3:0 (2:0) išsigelbėjo prieš „Wolfsburg“ , o Mančesterio „City“ 1:0 (0:0) nugalėję PSG džiaugėsi kelialapiu į pusfinalį.