Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai turėjo kaip reikiant pavargti, kad išsivežtų pergalę iš Prienų. Jure Zdovco auklėtiniai vargais negalais laimėjo 81:78.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai turėjo kaip reikiant pavargti, kad išsivežtų pergalę iš Prienų. Jure Zdovco auklėtiniai vargais negalais laimėjo 81:78.

REKLAMA

Kauniečims pergalę atnešė Tylerio Cavanaugh tritaškis likus kelioms sekundėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos. Tiesa, žalgiriečių strategas Jure Zdovcas nebuvo patenkintas tokiu auklėtinių pasirodymu.

„Aš žaidėjams nieko nesakiau gal kokias penkias minutes, nes norėjau pats nurimti. Bet kokie buvo mano pirmieji žodžiai, tai – paslaptis, tegul tai lieka tarp mūsų rūbinėje. Akivaizdu, aš nebuvau patenkintas rezultatu. Aš jaučiau, kad tai bus sunkios rungtynės, dėl to aš nervinausi ir raginau žaidėjus kovoti visą mačą. Turėjome daug aistruolių ir atrodė lyg žaistume namuose, tačiau vis tiek keletas žaidėjų vis dar nesupranta, kur jie yra“, – kalbėjo treneris.

Ar matėte žaidėjų atsipalaidavimo ženklus?

Daugiau ar mažiau žaidėjai atsipalaiduoja prieš LKL rungtynes. Iš vienos pusės, mes visi esame žmonės, tačiau man, tai parodo žmogaus charakterį. Eurolygoje, kai juos stebi 10-12 tūkst. žiūrovų, jie tiesiog skraido, tačiau tokios rungtynės man iš tikrųjų parodo, kas yra kas. Parodo žaidėjo širdį ir tikras kovotojas nesirenka rungtynių. Turime tai gerinti ir grūdintis charakterį. Būdamas „Žalgirio“ komandoje tu privalai laimėti kiekvienas rungtynes.

REKLAMA

Nors žaidėte svečiuose, sirgalių gausa sukūrė įspūdį, kad žaistumėte lyg namuose. Gal tai sukėlė daugiau spaudimo komandai?

Tikiuosi. Aš ir jaučiu spaudimą. Žinoma, jei pralaimėtume rungtynes, šie fanai nebūtų patenkinti ir jie tikrai lauktų mūsų po mačo. Galbūt mes to nusipelnėme. Sezonas – ilgas ir mes jau kartą buvome gilioje duobėje, kažkaip sugebėjome iš to išlipti ir nesuprantu, kodėl mes norime dar kartą ten atsidurti.

Pabaigoje mums pasisekė, bet galbūt geriau būtų buvę pralaimėti. Galbūt tai padėtų kai kuriems žaidėjams pagaliau atsibusti.

J. Strelniekas, Z. Dragičius ir A. Milaknis nerungtyniavo šiandien. Kokia jų sveikatos būklė prieš artėjančią dvigubą Eurolygos savaitę?

– Viskas yra tvarkoje. Janis sirgo visą savaitę. Dabar jam – daug geriau ir jis pasirengęs žaisti kitą savaitę.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų