Sekmadienį Klaipėdoje „Betsafe-LKL“ rungtynėse susitiko turnyrinės lentelės kaimynės. Vietos „Neptūnas“ (3/7) namų arenoje priėmė Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (3/8).

Tai buvo pirmosios rungtynės, kai už klaipėdiečių komandos vairo stojo vyriausio trenerio pareigas iš Tomo Gaidamavičiaus perėmęs Sandis Buškevicas.  Latvio vadovaujami klaipėdiečiai 94:87 (22:12, 26:23, 24:24, 22:28) iškovojo trečiąją pergalę šiame „Betsafe-LKL“ sezone.

Šeimininkai rungtynes pradėjo su didesne energija ir savo pranašumą įrodinėjo nuo pirmųjų minučių. Po pirmojo rungtynių ketvirčio švieslentėje degė rezultatas rodantis šeimininkų pranašumą 22:12.

Antrajame ketvirtyje svečiai iš Kėdainių savo atsilikimą buvo sumažinę iki 4 taškų, tačiau tai truko neilgai. Edgaro Želionio ir Deivido Gailiaus vedamas „Neptūnas“ antrajame kėlinyje finišavo galinai ir ilgąją pertrauką pradėjo turėdami solidų pranašumą – 48:35.

Po ilgosios pertraukos puikią atkarpą „Neptūno“ ekipoje sužaidė Matas Jogėla, jis savo komandai padėjo trečiojo kėlinio viduryje pranašumą padidinti iki 19 taškų (63:44). Prieš lemiamą ketvirtį šeimininkai pirmavo 72:59.

Lemiamas minutes svečiai iš Kėdainių žaidė su didele energija. Per pusę kėlinio jie savo atsilikimą sumažino iki 3 taškų (78:81), o vėliau rezultą išlygino (82:82), tačiau lemiamomis akimirkomis sėkmė lydėjo Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkus. Šeimininkai iškovojo sunkią pergalę 94:87.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 20, Matas Jogėla 14, Žygimantas Janavičius 13 (9 rez. perd., 5 atk. kam.), Edgaras Želionis 12 (6 atk. kam.), Benas Griciūnas  ir Julius Jucikas po 9.

„Nevėžis-Optibet“: Amaras Sylla 19 (8 atk. kam.), Svenas Smajlagičius 15, Vytenis Čižauskas 14 (8 rez. perd., 8 kl.), Rihardas Kuksikas ir Matas Jucikas  po 13.