Sekmadienio vakarą įvykusioje „Betsafe-LKL“ turnyro lentelės kaimynų akistatoje triumfavo Alytaus „Dzūkija“ (5/6), nutraukusi trijų pralaimėjimų iš eilės seriją.

Ramūno Cvirkos auklėtiniai namuose 86:62 (25:10, 19:23, 15:14, 27:15) susitvarkė su Virginijaus Šeškaus vadovaujama Jonavos „CBet“ (5/6) ekipa. Po šio mačo komandos susilygino pergalių ir pralaimėjimų skaičiumi.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo šeimininkai, jau po pirmojo ketvirčio solidžiai pirmavę 25:10. Antrajame kėlinyje Alytaus ekipos pranašumas kiek aptirpo – 44:33.

Po pertraukos vaizdas aikštėje ėmė keistis, o svečiai priartėjo prie varžovų per tris taškus – 45:47. Vis tik šis darbas kėlinio pabaigoje nuėjo perniek, nes „Dzūkija“ ir vėl susigrąžino dviženklę persvarą – 59:47.

Per paskutiniąsias dešimt minučių alytiškių pranašumas tik augo ir galiausiai jie triumfavo 86:62.

„Dzūkija“: Joshua Newkirkas 17, Vaidas Čepukaitis 14, Mindaugas Lukauskis 13, Aleksandaras Aranitovičius 12, Justas Furmanavičius ir Adamas Lapeta po 8, Artūras Jomantas 6.

„CBet“: Kahlilas Thomasas 20, Edvinas Šeškus ir Vitalijus Kozys po 10, Emmanuelis Lecomte'as 6.