„Betsafe-LKL“ lyderių ir autsaiderių akistatoje – netikėtai ilgai trukusi lygi kova, kurioje favoritai savo pranašumą įrodė tik paskutinėmis mačo akimirkomis.

Kauno „Žalgiris“ (11/1) svečiuose 81:78 (20:21, 20:16, 20:16, 21:25) dramatiškai paliko be pergalių Prienų „Labas Gas“ (0/11) krepšininkus.

Trečiojo kėlinio pabaigoje žalgiriečiai pirmavo tik 56:53, tačiau tuomet Jure Zdovco auklėtiniai spurtavo 9:0 ir prasidėjus lemiamam ketvirčiui įgijo dviženklę persvarą 65:53.

Netrukus Kauno ekipa buvo priekyje jau 72:58 ir atrodė, kad rungtynių baigtis jau yra aiški. Vis dėlto Vido Ginevičiaus treniruojami šeimininkai nepasidavė ir kovojo iki galo.

Eriko Venskaus vedami prieniškiai trijų minučių atkarpą įspūdingai laimėjo 16:2 bei likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes pasivijo varžovus 74:74.

Negana to, savo gyvenimo kėlinį žaidęs E. Venskus likus žaisti minutę smeigė ypatingai svarbų tritaškį ir išvedė savo komandą į priekį 76:78.

Vis dėlto paskutinę minutę Tyleris Cavanaugh išlygino rezultatą, o likus žaisti tris sekundes pataikė ir pergalingą tritaškį.

„Labas Gas“: Juwanas Durhamas 23 (11 atk. kam.), Jovanas Kljajičius 20, Erikas Venskus 12, Ignas Sargiūnas 8, Justinas Jogminas 7, Ivanas Perasovičius 4.

„Žalgiris“: Tyleris Cavanaugh 14 (5 atk. kam.), Joshas Nebo 13 (13 atk. kam.), Karolis Lukošiūnas 12, Edgaras Ulanovas 10 (7 atk. kam.), Tai Websteris ir Lukas Lekavičius (9 rez. perd.) po 8.