Jonas Valančiūnas sužaidė nerezultatyviausias sezono rungtynes, tačiau tai nesutrukdė Naujojo Orleano „Pelicans“ (27/36) pasiekti pergalės prieš vieną iš Vakarų konferencijos favoritų.

Naujojo Orleano klubas namuose 124:90 (35:17, 30:21, 30:25, 29:27) sutriuškino Jutos „Jazz“ (39/23) komandą ir nutraukė jo trijų laimėtų rungtynių atkarpą.

Verta paminėti, kad „Pelicans“ klubui tai buvo ketvirtoji pergalė iš eilės.

17 minučių ant parketo praleidęs J. Valančiūnas pelnė 4 taškus (2/4 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 6 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, padarė 3 klaidas ir 5 sykius pažeidė taisykles.

Aikštės šeimininkai laimėjo visus keturis kėlinius, o persvarą krautis pradėjo dar pirmajame kėlinyje. Po atkarpos 10-0 skirtumas išaugo iki 9 taškų (14:5), o visai netrukus komandas jau skyrė ir 19 taškų (33:14).

Antrajame kėlinyje „Pelicans“ ekipa didino atstumą jau net iki 30 taškų (58:28).

Didžiausias šeimininkų pranašumas buvo fiksuotas trečiajame ir ketvirtajame kėliniuose, kai ekipas skyrė 37 taškai.

Naujojo Orleano klubas iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu 124:90.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 29 (10/13 dvit., 1/3 trit., 6/6 baud., 8 atk. kam., 6 rez. perd., 5 kld.), C.J. McCollumas 24, Willy Hernangomezas 13 (8 atk. kam.), Tony Snellas 11, Naji Marshallas 10, Jose Alvarado 7.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 14 (2/7 dvit., 3/11 trit., 1/2 baud.), Hassanas Whiteside‘as 13 (12 atk. kam.), Danuelis House‘as Jr. 11, Rudy Gobertas (11 atk. kam.) ir Jordanas Clarksonas po 10, Nickeilas Alexanderis-Walkeris 7.