Jonas Valančiūnas ir Domantas Sabonis susidūrė akis į akį NBA pirmenybėse, tačiau didelės intrigos nebuvo.

Naujojo Orleano „Pelicans“ (26/36) namie 125:95 (31:33, 34:28, 31:21, 29:13) sutriuškino Sakramento „Kings“ (23/41).

Tai buvo trečia iš eilės „Pelicans“ pegalė, leidusi dar labiau sutvirtinti poziciją kovoje dėl vietos NBA įkrintamųjų turnyre.

J. Valančiūnas nugalėtojams pelnė 17 taškų (7/12 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 14 kamuolių ir atliko du rezultatyvius perdavimus.

D. Sabonio sąskaitoje – 15 taškų (6/14 dvit., 0/2 trit., 3/3 baud.), 14 atkovotų kamuolių ir 7 rezultatyvūs perdavimai.

Šeimininkai atitrūko trečio kėlinio pradžioje, kai spurtavo 17:4 ir atitrūko 15 taškų skirtumu. Prasidėus ketvirtam kėliniui Naji Marshallas surinko septynis greitus taškus ir skirtumas tarp ekipų šoktelėjo iki 21 taško, kurio „Kings“ panaikinti jau nesugebėjo. Per lemiamą ketvirtį svečiai sukrpaštė vos 13 taškų.

„Pelicans“: B. Ingramas 33, J. Valančiūnas, N. Marshallas ir C.J. McCollumas po 17, H. Jonesas 14, J. Hayesas 13.

„Kings“: D. Foxas 25, H. Barnesas 19, D. Sabonis 15, J. Lambas 12.