NBA čempionate Jonas Valančiūnas buvo vienas lyderių ir su Naujojo Orleano „Pelicans“ (25/36) įsirašė pergalę.

Lietuvio atstovaujamas klubas svečiuose 123:95 (24:20, 27:20, 44:25, 28:30) įveikė Los Andželo „Lakers“ (27/33) krepšininkus.

J. Valančiūnas per 28 minutes pelnė 19 taškų (6/8 dvit., 1/2 trit., 4/7 baud.), atkovojo 10, perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet 3 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Lietuviui tai yra 37-asis sezono dvigubas dublis ir pagal tai užima trečią vietą.

CJ McCollumas nugalėtojams pelnė 22 taškus, 19 taškų pridėjo Brandonas Ingramas.

Pralaimėjusiems LeBronas Jamesas surinko 32 taškus, Russellas Westbrookas pelnė 16. Anthony Davisas nežaidė dėl traumos.

„Pelicans“ komanda šiose rungtynėse pirmavo 28 taškų persvara ir tai didžiausias klubo istorijoje turėtas pranašumas mače prieš „Lakers“.

Svečiai pirmosios mačo pusės pabaigoje spurtavo 17:4. Pasibaigus dviem kėliniams jie pirmavo 51:40 ir po to atgal nebesižvalgė.

„Pelicans“: CJ McCollumas 22 (8 rez. perd.), Brandonas Ingramas ir Jonas Valančiūnas po 19, Devonte Grahamas 12.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 32 (13/23 met.), Russellas Westbrookas 16 (5/15 met.), Carmelo Anthony 13.