Rungtynėse Izraelyje strigusi Milano „AX Armani“ (16/8) komanda patyrė antrąją nesėkmę iš eilės ir trečiąją per paskutinius keturis Eurolygos mūšius. Italijos klubas svečiuose 58:75 (11:23, 26:17, 9:16, 12:19) neatsilaikė prieš Tel Avivo „Maccabi“ (12/11) krepšininkus.

Nors susitikimo pradžioje vyko lygus mačas, tačiau pirmojo ketvirčio pabaigoje italai buvo visiškai „išjungti“. Aikštės šeimininkai spurtavo 10-0 ir susikrovė dviženklę persvarą (11:23).

Antrajame kėlinyje skirtumas dar kiek padidėjo (19:35). Nepaisant to, svečiai kovėsi ir atsakė sėkminga atkarpa 14-1 ir ženkliai apkarpė deficitą (37:40).

Po didžiosios pertraukos Milano krepšininkai galiausiai palūžo ir leido varžovams pelnyti 10 taškų be atsako, o skirtumas vėl išaugo (41:52).

Ketvirtajame kėlinyje žydai padidino savo persvarą iki 19 taškų ir jau niekam nekilo abejonių dėl rungtynių nugalėtojo – 51:70.

Susitikimą 17 taškų persvara laimėjo aikštės šeimininkai – 58:75.

Italų sunkumus galima fiksuoti prie tritaškio linijos (7/34, 21 proc.), 19 klaidų ir vos 9 atlikti rezultatyvūs perdavimai.

„AX Armani“: Devonas Hallas 11 (2/3 dvit., 2/9 trit., 1/1 baud.), Nicolo Melli 10 (12 atk. kam.), Shavonas Shieldsas 9 (1/7 trit.), Malcolmas Delaney 6 (1/7 trit.).

„Maccabi“: Jamesas Nunnally ir Jalenas Reynoldsas po 14, Ante Žižičius 12 (7 atk. kam.), Keenanas Evansas 9, Derrickas Williamsas 8, Khyri Thomasas 7, Iftahas Zivas 6 (5 rez. perd.).