Kauno „Žalgirį“ ir Vilerbano ASVEL pergalėmis Eurolygoje pavijo Atėnų „Panathinaikos“ (7/17) krepšininkai, nutraukę trijų iš eilės pralaimėtų rungtynių seriją turnyre.

Graikijos grandas namuose 80:67 (26:16, 16:19, 13:17, 25:15) pranoko Miuncheno „Bayern“ (12/11) komandą, kuriai tai buvo trečiasis pralaimėjimas per paskutinius keturis mačus Eurolygoje.

Sėkmingiau susitikimą pradėjo aikštės šeimininkai, kurie jau pirmajame kėlinyje galėjo pasigirti dviženkle persvara (24:14).

Vėliau, praktiškai visą mačą, graikai kontroliavo žaidimą, tačiau ketvirtajame kėlinyje svečiai mėgino perlaužti mačo eigą ir priartėjo iki minimumo (65:64).

Nepaisant to, Atėnų klubas prabudo laiku ir iškart spurtavo 9:0, kas leido susigrąžinti dviženklį pranašumą (74:64). Netrukus jis dar labiau išaugo (80:65).

Rungtynių pabaigoje vokiečiai dar pelnė dvitaškį, tačiau tai jau nieko nekeitė šiame mače – 80:67.

„Panathinaikos“: Darylas Maconas Jr. 18 (1/4 dvit., 4/6 trit., 4/5 baud.), Okaro White‘as 16, Howardas Sant-Roosas 15 (9 atk. kam., 29 n. b.), Nemanja Nedovičius 14, Georgios Papagiannis 8 (14 atk. kam., 3 blk.).

„Bayern“: Darrunas Hilliardas 15 (3/5 dvit., 3/8 trit., 0/2 baud.), Augustine‘as Rubitas 13 (8 atk. kam.), Deshaunas Thomasas 12, Leonas Radoševičius ir Ognjenas Jaramazas po 8.