Dar vieną, jau septintą nesėkmę iš eilės, Eurolygoje patyrė Vitorijos „Baskonia“ (7/18) komanda su dviemis lietuviais. Baskų ekipa svečiuose po atkaklaus mūšio minimaliu skirtumu 93:94 (27:28, 23:28, 27:15, 16:23) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ (12/13) krepšininkams.

13 minučių žaidęs Tadas Sedekerskis pelnė 7 taškus (2/2 dvit., 1/1 trit., 0/2 baud.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą, išvengė klaidų, kartą prasižengė ir surinko 8 naudingumo balus.

Savo ruožtu Rokas Giedraitis per 35 minutes pasižymėjo 15 taškų (5/7 dvit., 1/5 trit., 2/4 baud.), 2 atkovotais kamuoliais, 4 rezultatyviais perdavimais, 2 išprovokuotomis, 1 asmenine pražanga ir 14 naudingumo balų.

Rungtynės buvo permainingos. Pirmajame kėlinyje 9 taškų persvara džiaugėsi ispanai (19:10), o štai antrajame jau toks pat pranašumas priklausė aikštės šeimininkams (42:51).

Likus žaisti 30 sekundžių, baskai dar pirmavo 2 taškais (91:89), tačiau situaciją apvertė tritaškį pataikęs Scottie Wilbekinas (91:92).

Paskutinėmis sekundėmis po tolimą metimą prametė Alecas Pietersas bei Wade‘as Baldwinas, o S.Wilbekinas įtvirtino pergalę baudų metimais – 91:94.

Kad išvengti taiklaus tritaškio, žydai tyčia prasižengė ir neleido net apie tokį metimą svečiams pagalvoti – 93:94.

„Baskonia“: Wade‘as Baldwinas 27 (6/11 dvit., 4/6 trit., 3/4 baud., 7 atk. kam., 8 rez. perd., 37 n. b.), Rokas Giedraitis 15, Matthew Costello 11 (7 atk. kam.), Simone Fontecchio 10, Vanja Marinkovičius ir Stevenas Enochas po 8.

„Maccabi“: Jamesas Nunnally (10/11 baud.) ir Ante Žižičius (9/9 dvit., 27 n. b.) po 21, Scottie Wilbekinas 17 (3/10 trit., 6 rez. perd.), Johnas Dibartolomeo 8, Angelo Caloiaro ir Iftahas Zivas po 7.