Aštuntąją pergalę iš eilės NBA iškovojo Filadelfijos „76ers“ (8/1), kuri rezultatu 137:126 įveikė Indianos „Pacers“ (6/4).

Toks startas yra geriausias Filadelfijos ekipos pasirodymas nuo 2000-2001 m. sezono, kai komanda sezono pradžioje iškovojo 10 pergalių iš eilės.

Šią pergalę iškovoti padėjo „76ers“ gynėjo Tyrese’o Maxey rekordinis pasirodymas. Krepšininkas per 39 minutes aikštelėje pelnė 50 taškų (13/21 dvit., 7/11 trit., 3/3 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Galingai pasirodė ir praeito sezono MVP Joelis Embiidas, kuris mače komandai pelnė 37 taškus, atkovojo 13 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai dar atsilikinėjo 104:105, tačiau tuomet perėmė iniciatyvą į savo rankas ir netrukus jau turėjo dviženklę persvarą (122:111), leidusią kontroliuoti mačo pabaigą.

Po rungtynių abiejų komandų atstovai išreiškė palaikymą Kelly Oubre, kuris buvo partrenktas automobilio ir dėl įvairių sužalojimų į aikštelę grįš dar negreitai.

Pralaimėtojų gretose rezultatyviausiai sužaidė Tyrese’as Haliburtonas, kuris savo sąskaitoje turėjo 25 taškus, bei Mylesas Turneris su 22 taškais.

Komandos dar kartą susitiks antradienį, kai dėl pergalės kovos NBA vidurio sezono turnyre.

„Pacers“: Tyrese’as Haliburtonas 25 (17 rez. perd.), Mylesas Turneris 22 (5 atk. kam., 3 blokai), Buddy Hieldas 16, Obi Toppinas 14, Jalenas Smithas 11 (6 atk. kam.).

„76ers“: Tyrese’as Maxey 50 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Joelis Embiidas 37 (13 atk. kam., 7 rez. perd.), Tobiasas Harrisas 18 (9 atk. kam., 4 rez. perd.), De’Anthony Meltonas 10 (6 rez. perd.).