Mindaugo Kuzminsko ir Artūro Gudaičio atstovaujama Sankt Peterburgo „Zenit“ (8/6) nesulaikė Jano Vesely ir patyrė šeštą pralaimėjimą Eurolygoje.

Xavi Pascualio auklėtiniai namie 80:86 (18:16, 23:24, 21:21, 18:25) nusileido Stambulo „Fenerbahče“ (5/9).

Visą mačą vyko atkakli kova – didžiausias pranašumas, kurį buvo pavykę susikrauti siekė 8 taškus – jį antrame kėlinyje turėjo „Zenit“, bet dar iki pertraukos „Fenerbahče“ jį panaikino.

Ketvirtame kėlinyje turkai pirmavo 71:66, bet tada „Zenit“ smeigė du tritaškius ir persvėrė rezultatą. „Fenerbahče“ nepasimetė ir pati atsakė penkiais taškais be atsako ir vėl susigrąžino pranašumą.

Rusijos klubas išliko per kovinį atstumą, tačiau paskendo paskutinę minutę – ją pradėjo turėdami keturių taškų deficitą ir kamuolį savo rankose, bet dukart iš eilės suklydo ir patyrė pralaimėjimą.

M. Kuzminskas per 24 minutes pelnė 17 taškų (4/7 dvit., 3/5 trit.) ir atkovojo 2 kamuolius.

Gudaitis per 23 minutes pasižymėjo 7 taškais (3/5 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus ir surinko 9 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose įspūdingai žaidė čekas Janas Vesely, pelnęs net 32 taškus (9/11 dvit., 2/3 trit., 8/9 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir užfiksavo 35 naudingumo balų pasirodymą.

Jam puikiai talkino prancūzas Nando De Colo – 18 taškų, 8 rezultatyvūs perdavimai ir 29 naudingumo balai.

„Zenit“: Jordanas Lloydas 19, Mindaugas Kuzminskas 17, Billy Baronas ir Jordanas Mickey po 8.

„Fenerbahče“: Janas Vesely 32, Nando De Colo 18, Dyshawnas Pierre’as 13.