„Liverpool“ Anglijos „Premier“ lygos principiniame mūšyje minimaliu rezultatu 1 – 0 nugalėjo „Manchester City“ futbolininkus.

Diogo Jota 21-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė „Man City" vartininkas Edersonas.

Erlingas Haalandas 40-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau Alissonas sėkmingai apgynė savo saugomus vartus.

Philas Fodenas 53-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas po VAR peržiūros užfiksavo pražangą ir šio įvarčio neįskaitė.

E.Haalandas 64-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartų sargas Alissonas sėkmingai atrėmė kamuolį.

Mohamedas Salah 75-ąją minutę pasinaudojęs grubia varžovo klaida nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Liverpool“ į priekį 1:0.

„Liverpool“ strategas Jurgenas Kloppas 86-ąją minutę po išsakytos kritikos tiesėjams buvo nubaustas raudona kortele.

Iš varžovų gynybos gniaužtų išsilaisvinęs Darwinas Nunezas 88-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį blokavo varžovas.

Susižeidęs Diogo Jota per pridėtą rungtynių laiką neštuvų pagalba paliko aikštę, vietoje jo pasirodė Konstantinosas Tsimikas.