44
LFF taurės finalas Dariaus ir Girėno stadione (Teodoras Biliūnas/ BNS nuotr.)

Sekmadienį atnaujintame Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione vyko „Hegelmann“ LFF taurės finalas, kuriame antrus metus iš eilės čempionu tapo Vilniaus „Žalgiris“.

44

Dramatiškose rungtynėse prireikė pratęsimo, po kurio žalgiriečiai 2:1 palaužė Kauno Rajono „Hegelmann“ ekipą.

Rungtynes geriau pradėjo „Hagelmann“, kurie dažniau puolė. Visgi pirmojo kėlinio pabaigoje žalgiriečiai kiek išlygino žaidimą ir nei viena komanda neturėjo ryškios persvaros. Į priekį žalgiriečius 76-ą minutę išvedė Marko Miličkovičius, kuris atliko nuostabų smūgį iš 11 metrų atstumo ir kamuolys įskriejo į vidinį vartų kampą.

Kai jau atrodė, kad „Žalgiris“ kels į viršų LFF taurę, trečią pridėto laiko minutę vartininkas Rodrigo Martinsas Josviaki prisijungė prie savo komandos puolimo, atliko laisvą smūgį, po kurio puikiai kamuolį prisistabdęs Samuelis Oritseweyimi Odeoyibo išlygino rezultatą ir finalą perkėlė į pratęsimą.

Per pirmą pratęsimo kėlinį komandoms pasižymėti nepavyko, o štai antrojo kėlinio pradžioje, 110-ą minutę, „Hegelmann“ užsižaidė su kamuoliu savo aikštės pusėje, žalgiriečiai jį perėmė, o Mario Paveličius puikiu tolimu smūgiu į apatinį dešinį vartų kampą išvedė „Žalgirį“ į priekį 2:1.

Primename, kad pusfinalyje „Hegelmann“ po baudinių serijos 4:3 įveikė „Panevėžio“ komandą, tuo tarpu „Žalgiris“ po pratęsimo 2:1 nugalėjo „Kauno Žalgirį“.