Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse įvykusiame „El Clasico“ derbyje 3 – 1 nugalėjo „Barcelona“ futbolininkus ir tapo vienvaldžiu šio čempionato lyderiu.

Karimas Benzema 12-ąją minutę atsidūrė prie vartininko atremto kamuolio ir nukreipęs jį į vartus išvedė „Real“ į priekį 1:0.

Robertui Lewandowskiui 25-ąją minutę nepavyko tiksliai uždaryti į tuščius likusius vartus komandos draugo perdavimo.

Federico Valverde 35-ąją minutę galingu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir padvigubino pranašumą 2:0.

K. Benzema 52-ąją minutę dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau šį kartą teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Pedri 63-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

K. Benzemos 69-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo gerokai virš varžovų vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Ansu Fati 78-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir nukreipti kamuolio į vartus nepavyko.

Ferranas Torresas 83-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir sušvelnino šių rungtynių rezultatą 1:2.

A .Fati 87-ąją minutę atliko dar vieną pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo visiškai greta varžovų vartų.

Rodrygo 91-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir įtvirtino „Karališkojo“ klubo pergalę 3:1.