Vakar Anglijos stadionuose buvo žaidžiami 10-ojo turo susitikimai. Juose pergales šventė visi trys realiausiais pretendentais į čempionų titulą laikomi klubai - „Liverpool“, „Chelseaa“ ir „Manchester United“, o taip pat prie favoričių priskiriama Londono „Arsenal“ ekipa išplėšė tik lygiąsias.

Pirmenybėse pirmaujantys „Liverpool“ futbolininkai savo aikštėje turėjo vargo – jie tik po 76 minutę Steveno Gerrardo realizuoto vienuolikos metrų baudinio 1:0 palaužė „Portsmouth“ vienuolikę.

Kur kas lengviau reikalus tvarkyti sekėsi Londono „Chelsea“ ekipai, kuri svečiuose net 3:0 sutriuškino turnyro išsišokėlį „Hull City“. Po įvartį nugalėtojams pelnė Frankas Lampardas (3 min.), Nicolas Anelka (50 min.) ir Florentas Malouda (75 min.).

Ne ką daugiau vargo įsirašyti dar tris taškus į savo sąskaitą turėjo ir titulą ginantys „Manchester United“ žaidėjai, kurie savo gimtajame „Olda Trafforde“ 2:0 privertė kapituliuoti varžovus iš „West Ham United“. Abu įvarčius šeimininkams pelnė portugalas Cristiano Ronaldo – 14 ir 30 minutėmis.

Bene gražiausios vakaro rungtynės vyko Londono „Emirates“ stadione, kuriame žiūrovai išvydo net 8 įvarčius - „Arsenal“ klubas su „Tottenham Horspur“ sužaidė itin rezultatyviomis lygiosiomis 4:4.