Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje pergalę iškovojo „Manchester City“ ekipa, kuri namuose 2:1 palaužė „Fulham“ futbolininkus ir bent jau laikinai aplenkė Londono „Arsenal“ ir pakilo į pirmą turnyrinės lentelės vietą.

Nors 16-ą minutę „Man City“ į priekį išvedė J.Alvarezas, tačiau jau po dešimties minučių už šiurkštumą raudona kortelė buvo parodyta J.Cancelo ir šeimininkai ne tik rungtynes tęsė dešimtyje, bet ir užsidirbo 11 metrų baudinį, kurį svečių gretose realizavo A.Pereira.

74-ą minutę Erlingas Haalandas pelnė įvartį, tačiau po VAR peržiūros įvartis buvo panaikintas dėl nuošalės.

Visgi tiksint paskutinėms teisėjo pridėto laiko minutėms, prieš Keviną de Bruyne buvo prasižengta baudos aikštelėje, o E.Haalandas realizavo 11 metrų baudinį ir išplėšė pergalę šeimininkams.