Be pergalių ir toliau FIBA Europos taurės turnyro antrajame etape lieka Jonavos „CBet“ (0-4) krepšininkai. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai svečiuose 88:103 (14:24, 24:24, 23:31, 27:24) neprilygo Lisabonos „Sporting“ (2-2) komandai, kuri nutraukė dviejų nesėkmių atkarpą turnyre.

Jonaviškiams tai buvo jau ketvirtas pralaimėtas mačas paeiliui. Jau rungtynių pradžioje sąlygas diktuoti ėmė aikštės šeimininkai. Portugalijos ekipa susitikimą pradėjo spurtu 13-2 ir netruko susikrauti dviženklio pranašumo. Skirtumas buvo šoktelėjęs net iki 13 taškų (4:17).

Po šalto dušo jonaviškiai kiek atsigavo ir pelnė 10 taškų, tačiau dviženklio deficito iki ketvirčio pabaigos nepanaikino – 14:24. Aikštės šeimininkai antrą ketvirtį pradėjo dviemis tiksliais tolimais šūviais (14:30), o netrukus atstumas išaugo jau iki 19 taškų (18:37).

Nepaisant to, Jonavos klubas rankų nuleisti neketino ir sugebėjo sumažinti deficitą iki vienaženklio (31:40). Prasidėjus paskutinei minutei kėlinyje, Strahinjos Micovičiaus tritaškis dar labiau artino svečius (38:45), bet varžovai kėlinį užbaigė pelnę tris taškus ir kiek nutolo – 38:48.

Per pirmąją mačo dalį jonaviškiams nepavyko sulaikyti Marcuso LoVetto, kuris per sužaistas 16 minučių jau buvo pelnęs 19 taškų ir surinkęs 19 naudingumo balų. Po didžiosios pertraukos svečių gynyba šlubavo, o aikštės šeimininkai netruko vėl gerokai atsiplėšti (38:55).

Kovingi jonaviškiai grūmėsi ir sumažino deficitą iki 8 taškų (51:59), bet vos prisivijo oponentai ir vėl šovė į priekį (51:63). Galiausiai skirtumas padidėjo iki 20 taškų (57:77). Trečiojo ketvirčio pabaigoje labai minimaliai svečių situaciją taisė du iš trijų taiklūs Mike'o Lewiso baudų metimai – 61:79.

Ketvirtasis kėlinys jau buvo tik formalumas ir šeimininkai šventė užtikrintą pergalę.

„CBet“: Lesteris Medfordas (3/13 trit.) ir Strahinja Micovičius (9/11 dvit., 15 atk. kam., 5 rez. perd., 36 n. b.) po 21, Ivanas Gandia 13, Mike'as Lewisas 10, Aleksandaras Marelija 9, Justas Tamulis ir Edvinas Šeškus po 7.

„Sporting“: Marcusas LoVettas 30 (7/14 dvit., 4/6 trit., 4/6 baud., 5 rez. perd., 29 n. b.), Eddie Ekiyoras 20 (8/9 baud., 8 atk. kam.), Ronas Curry 18 (8/8 dvit., 11 atk. kam., 6 rez. perd., 38 n. b.), Mike'as Moore'as 12, Diogo Ventura 11 (5 rez. perd.), Marvinas Clarkas 8.