Pasaulio futbolo čempionatas sekmadienį startavo šeimininkų Kataro futbolininkų nesėkme 0:2 prieš Ekvadorą.

Katariečiai nuo pat mačo pradžios atrodė kiek išsigandę, o tuo pasinaudojęs Kataras į priekį išsiveržė 16-ąją minutę pelnęs 11 m baudinį, o vėliau Enneras Valencia įmušė dar sykį.

Po pertraukos Kataras kurį laiką atrodė drąsesni, tačiau to buvo maža. Ekvadoras solidžiai išlaikė pergalingą pranašumą ir šventė pergalę.

„Tiesą sakant, tai buvo tragiškas startas. Nėra jokių pasiteisinimų, norime pasveikinti savo varžovus su pergale, jie nusipelnė laimėti. Akivaizdu, kad yra erdvės tobulėjimui, turime išanalizuoti padarytas klaidas“, – po mačo sakė Katarą treniruojantis ispanas Felixas Sanchezas.

Tai buvo pirmas kartas pasaulio čempionatų istorijoje, kai šeimininkė rinktinė patyrė nesėkmę atidarymo rungtynėse.

„Al Bayt“ stadionas, kuriame vyko mačas, iš pradžių atrodė beveik užpildytas, tačiau jau antrojo kėlinio viduryje vietų ėmė smarkiai tuštėti. Iš savo vietų pakilo šeimininkų sirgaliai.

„Tiesą sakant, aš turėjau per daug darbo, kad žiūrėčiau į sirgalius. Jautėme palaikymą, jo tikimės ir kitose rungtynėse“, – komentuodamas tai sakė F. Sanchezas.

Beje, „Sky Sports“ žurnalistė Melissa Reddy pastebėjo, kad nors buvo skelbiama, kad į stadioną atėjo 67 tūkst. žiūrovų, tačiau pilnutėliame stadione telpa tik 60 tūkst. sirgalių ir tai niekaip negalėjo būti tikrovė.